Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

Historyczny sukces Trójki

Historyczny sukces Trójki. Dziewczęta zwyciężyły w tegorocznej edycji współzawodnictwa sportowego szkół miasta Opola.

Co roku, od września do końca maja, uczniowie opolskich szkół rywalizują w rozgrywkach organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu. W tym specyficznym dla edukacji roku szkolnym, rozgrywki zakończyły się nieco wcześniej, jednak większość rozgrywek została w pełni zrealizowana.

Pod koniec czerwca MOS dokonuje uroczystego podsumowania współzawodnictwa. W tym roku nie było uroczystej gali a szkoda bo mamy historyczny sukces. W rankingu, w którym sklasyfikowano 16 szkół, "Trójka" (nazywana przez niektórych "szkołą dla kujonów") okazała się ... najbardziej usportowiona szkołą w Opolu w kategorii dziewcząt.

Na ten sukces złożyły się wyniki osiągnięte przez nasze wspaniałe dziewczęta szczególnie w takich dyscyplinach jak: drużynowe i sztafetowe biegi przełajowe, koszykówka, halowa piłka nożna, siatkówka, szachy i badminton.

Gratulacje dla dziewcząt i nauczycieli wychowania fizycznego.

To dobra wiadomość dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych!

Jeżeli chcesz się uczyć na wysokim poziomie i realizować swoje sportowe pasje - zapraszamy do Trójki.