Szanowni Państwo,

Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów,

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Informuję, że od dnia 18 stycznia 2021 roku  na czas  nieokreślony powracamy do edukacji w formie zdalnej, zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

Proszę o kontaktowanie się z wychowawcami i nauczycielami poprzez e – dziennik, z sekretariatem szkoły telefonicznie lub emailowo.

Życzę zdrowia i do zobaczenia w sieci !

Dyrektor PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest środa, 20 styczeń 2021r,

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

przyznane za szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali tegoroczni absolwenci  i uczniowie III LO w Opolu

•    Kamil Walczak abs. kl. III a społeczno - prawnej
•    Wojciech Gabryelski abs. kl. III d matematyczno – informatycznej
•    Szymon Lipiec abs. kl. III e lekarskiej
•    Michał Łazarczyk ucz. kl. III a humanistycznej
•    Michał Wachnicki ucz. kl. III e lekarskiej
•    Piotr Zatwarnicki ucz. kl. IIDs  matematyczno informatycznej

Gratulacje dla  stypendystów, ich Rodziców i Nauczycieli – opiekunów olimpijczyków !!!