Szanowni Państwo,

Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów,

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Informuję, że od dnia 18 stycznia 2021 roku  na czas  nieokreślony powracamy do edukacji w formie zdalnej, zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

Proszę o kontaktowanie się z wychowawcami i nauczycielami poprzez e – dziennik, z sekretariatem szkoły telefonicznie lub emailowo.

Życzę zdrowia i do zobaczenia w sieci !

Dyrektor PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest środa, 20 styczeń 2021r,

Zbiórka darów dla Hospicjum Betania - przyłącz się i Ty!

Co roku, wspólnie z uczniami naszej szkoły, jeździmy "kolędować" w okresie przedświątecznym do Hospicjum Betania w Opolu.

Wraz z podopiecznymi Hospicjum śpiewamy kolędy, dekorujemy pierniki, ubieramy choinki- jest to specjalny czas dla nas i dla nich.

W tym roku z powodu pandemii , nie jest to możliwe, za to chcemy włączyć się w zbiórkę darów dla Hospicjum Betania.

Od 25.11 do dnia 11. grudnia 2020r. będzie można przynosić  do szkoły dary dla Hospicjum- wszelkie  podarunki będzie można umieścić w kartonie, który znajduje się na parterze szkoły obok portierni.

Co zbieramy:
a) potrzebne środki higieniczne i lecznicze:
pampersy dla osób dorosłych w rozmiarze M, L, XL
- balsamy do masażu, balsamy do ciała
- nutridrinki

b) środki czystości:
Domestos, mleczko do czyszczenia np. CIF, worki na śmieci ( czerwone, czarne, niebieskie)- 35l, 120l, 160 litrów; mydło w płynie; Mikrozid AF- alkoholowy płyn do dezynfekcji

c) środki ochrony osobistej:
- nitrylowe rękawiczki jednorazowe w rozmiarze M i L.

Zachęcamy do udziału w zbiórce.
Przyłącz się i Ty!