Szanowni Państwo:

zgodnie z zapisami Rozporządzenia MEIN, które  na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz. 4) zarządza kontynuowanie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389, z późn. zm.20 informuję,

że od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021 r. nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.

W tych dwóch tygodniach planowo obywać się będą kolejne próbne egzaminy maturalne dla naszych uczniów klas III oraz zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminów z języka polskiego i matematyki w formie stacjonarnej.

Harmonogramy proszę śledzić na stronie www szkoły.

Życzę zdrowia

Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest poniedziałek, 08 marzec 2021r,

Sukces naszych narciarzy w Zieleńcu!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, zorganizował 19 lutego w Zieleńcu Mistrzostwa Miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim.
Dwa autokary przetransportowały młodych narciarzy do urokliwego kurortu     w Górach Orlickich.
Niezależnie od transportu autokarowego, wielu rodziców i opiekunów zdecydowało się na transport indywidualny i dojechało na miejsce zawodów samochodami prywatnymi. Warto było. Sześciu naszych reprezentantów w komplecie stanęło na podium.
W kategorii kobiet zwyciężyła Zuzanna Horodecka z klasy 1b, drugie miejsce przypadło Emilii Mandeli z klasy 1c a na miejscu trzecim uplasowała się Marcelina Kulczycka z klasy 3d.
Wśród chłopców zwyciężył Wiktor Suchoński-Romaniuk, na drugim stopniu podium stanął Jakub Retmańczyk z klasy 1 d a trzecie miejsce zajął Marcin Kołodziej (1c).
Gratulacje za wspaniałą postawę i podziękowania dla rodziców, którzy dojechali do Zieleńca aby kibicować.
Opiekunem uczniów jest dr Ryszard Marcinów.