Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie  naszych uczniów.

W związku z kolejną  informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja  br. edukacja nadal prowadzona  będzie w formie zdalnej.

W dniach 26-27-28 maja zapraszamy Rodziców/ Opiekunów do konsultacji z nauczycielami, również w formie zdalnej – poprzez e -dziennik III LO w Opolu.

Przypominam maturzystom o zapoznaniu się z harmonogramem oraz zasadami reżimu sanitarnego egzaminów, które rozpoczynają się 8 czerwca 2020r.
Nadal prowadzimy konsultacje  i zajęcia dla naszych absolwentów przygotowujące do matury, w formie e- learningowej, zgodnie z podanym harmonogramem.

Kandydatów do klas I naszej szkoły w roku 2020/2021 zapraszam do śledzenia informacji dotyczących rekrutacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

oraz udziału w projekcie Akcja – Rekrutacja na stronie lo3.opole.pl i FB szkoły, dzięki któremu będzie można nieco lepiej poznać III LO w Opolu.

W sprawach pilnych – jak dotychczas – prosimy o kontakt poprzez pocztę internetową sekretariat@lo3.opole.pl oraz e – dziennik.

24.05.2020.

Dzisiaj jest sobota, 30 maj 2020r,

Wydarzenia i imprezy szkolne [archiwum]

"Nauka kluczem do sukcesu"

Dot. realizacji  Projektu „Nauka kluczem do sukcesu – program rozwojowy liceów ogólnokształcących  Miasta Opola”
KSI nr  POKL.09.01.02-16-042/10
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rozpoczęliśmy rekrutację do Projektu "Nauka kluczem do sukcesu". Ostateczny termin składania dokumentów w sekretariacie upływa 13 października.

Dane uczestnika biorącego udział w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
[ pobierz ]

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE PN. „Nauka kluczem do sukcesu – program rozwojowy liceów ogólnokształcących  Miasta Opola”
[ pobierz ]