Dzisiaj jest poniedziałek, 14 październik 2019r,

Rankingi

Rok szkolny - 2017/2018

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 9

WOJEWÓDZKA UROCZYSTOŚĆ PODSUMOWANIA WYNIKÓW XX OGÓLNOPOLSKIEGO RANKINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PERSPEKTYWY 2018

Na zaproszenie Wojewody Opolskiego. Pana Adriana Czubaka oraz Opolskiego Kuratora Oświaty, Pana Michała Sieka, w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego, w dniu 15 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie najlepszych szkół Opolszczyzny – liceów i techników – wyróżnionych w tegorocznym rankingu.

III LO najlepsze !

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie najlepsze w Opolu i województwie opolskim w 2018 roku w ogólnopolskim rankingu miesięcznika „Perspektywy”.
W rankingu XX-lecia – III LO zajęło 19 miejsce w Polsce!
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie gratulujemy!

Rok szkolny - 2016/2017

Wasza Edukacja

Za nami egzaminy gimnazjalne gdzie uczniowie sprawdzali swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz pozostałych dziedzin edukacyjnych. Już wkrótce przyjdzie pora aby zmierzyć się oko w oko z naborem do szkół ponadgimnazjalnych. Placówki oświatowe wprowadzają już ostatnie poprawki w swoich ofertach edukacyjnych i lada dzień udostępnią je wszystkim zainteresowanym.

RANKING SZKÓŁ "PERSPEKTYWY" 2017

W DNIU 11 KWIETNIA OPOLSKI KURATOR OŚWIATY, P. MICHAŁ SIEK, WRAZ Z DYREKTOREM BIURA WOJEWODY OPOLSKIEGO, P. JERZYM NASZKIEWICZEM ORAZ WICEKURATOREM, P. ARTUREM ZAPAŁĄ, WRĘCZYLI PAMIĄTKOWE TABLEAU DLA NAJLEPSZYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU SZKÓŁ "PERSPEKTYWY" 2017.

Spotkanie najlepszych szkół Opola z Prezydentem Miasta

1 lutego 2017 w Ratuszu Pan Prezydent Arkadiusz Wiśniewski, Wiceprezydent Maciej Wujec, Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Opola Irena Koszyk wraz z opolskim Wicekuratorem Oświaty Arturem Zapałą – przyjęli na specjalnym spotkaniu delegacje najlepszych w tegorocznym Rankingu Perspektyw 2017 liceów i techników naszego miasta.
Wyróżnione szkoły – dwa licea i trzy technika – znalazły się wśród najlepszych szkół w Polsce, poświadczając wysoki poziom kształcenia (wyniki egzaminów maturalnych) i prowadzenie efektywnej edukacji uczniów uzdolnionych (tytuły laureatów olimpiad przedmiotowych).

« [1] 2 3 4 5 z 5 stron »