W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

Rankingi

Rok szkolny - 2018/2019

Ranking szkół średnich

Miło jest mi poinformować, że według najnowszego rankingu szkół średnich przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl, Państwa placówka zajęła pierwsze miejsce podium wśród najlepszych liceów w Państwa mieście.

Miejska uroczystość podsumowania XXI edycji Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2019, odbyła się - na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Opola , Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Ireny Koszyk - w dniu 25 stycznia br. w Sali im. Karola Musioła w opolskim Ratuszu.

XXI Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2019

Brawa dla najlepszych!

Były dyplomy, gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, a nawet deszcz confetti na zakończenie uroczystości: tak wyglądał 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy, który odbył się 10 stycznia w kampusie Grupy Uczelni Vistula w Warszawie. Najlepszym szkołom z całej Polski gratulowała Kapituła Rankingu, rektorzy i prorektorzy uczelni, prezydenci miast, reprezentanci władz oświatowych.

Rok szkolny - 2017/2018

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 9

WOJEWÓDZKA UROCZYSTOŚĆ PODSUMOWANIA WYNIKÓW XX OGÓLNOPOLSKIEGO RANKINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PERSPEKTYWY 2018

Na zaproszenie Wojewody Opolskiego. Pana Adriana Czubaka oraz Opolskiego Kuratora Oświaty, Pana Michała Sieka, w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego, w dniu 15 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie najlepszych szkół Opolszczyzny – liceów i techników – wyróżnionych w tegorocznym rankingu.

III LO najlepsze !

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie najlepsze w Opolu i województwie opolskim w 2018 roku w ogólnopolskim rankingu miesięcznika „Perspektywy”.
W rankingu XX-lecia – III LO zajęło 19 miejsce w Polsce!
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie gratulujemy!

Rok szkolny - 2016/2017

« [1] 2 3 4 5 z 5 stron »