Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest piątek, 05 czerwiec 2020r,

Rankingi

Rok szkolny - 2019/2020

WaszaEdukacja.pl

I miejsce w opolskim rankingu szkół średnich

IX Ogólnopolski Ranking Olimpijski 2020

W imieniu Wysokiej Kapituły IX Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego 2020 roku pragnę serdecznie pogratulować Dyrekcji, nauczycielom i uczniom Państwa Szkoły olbrzymich sukcesów w olimpiadach społeczno-prawnych, co "zaowocowało" zajęciem wysokiego miejsca w Polsce przez Państwa Placówkę w IX Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim 2020 roku, uzyskując status ZŁOTEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP 2020 r.

XXII Ranking Liceów Perspektywy 2020

Jak co roku na początku stycznia Miesięcznik Edukacyjny Perspektywy ogłasza wyniki sumujące efekty kształcenia liceów z całej Polski na podstawie danych Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych (egzaminy maturalne) oraz olimpiad przedmiotowych (laureaci i finaliści na szczeblu ogólnopolskim). Dla ponad 2 tys. krajowych liceów brane są pod uwagę, w wartościach procentowych, wyniki obowiązkowych egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym, parytet olimpijski i przede wszystkim wyniki matur z przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym, które brane są pod uwagę przy rekrutacji na najbardziej wymagające kierunki studiów wyższych przez uczelnie w kraju i za granica.

Rok szkolny - 2018/2019

Ranking szkół średnich

Miło jest mi poinformować, że według najnowszego rankingu szkół średnich przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl, Państwa placówka zajęła pierwsze miejsce podium wśród najlepszych liceów w Państwa mieście.

Miejska uroczystość podsumowania XXI edycji Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2019, odbyła się - na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Opola , Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Ireny Koszyk - w dniu 25 stycznia br. w Sali im. Karola Musioła w opolskim Ratuszu.

XXI Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2019

Brawa dla najlepszych!

Były dyplomy, gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, a nawet deszcz confetti na zakończenie uroczystości: tak wyglądał 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy, który odbył się 10 stycznia w kampusie Grupy Uczelni Vistula w Warszawie. Najlepszym szkołom z całej Polski gratulowała Kapituła Rankingu, rektorzy i prorektorzy uczelni, prezydenci miast, reprezentanci władz oświatowych.

Rok szkolny - 2017/2018

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 9

« [1] 2 3 4 5 z 5 stron »