Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. informuję o kolejnym przedłużeniu zdalnej pracy szkół do 25.04.2021 roku.

Jak dotychczas, zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie.
Pozostają zmiany w godzinach pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 14.00.

Proszę o załatwianie możliwych spraw poprzez email sekretariat@lo3.opole.pl lub telefonicznie.
Życzę zdrowia

Dzisiaj jest środa, 21 kwiecień 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

BUDOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ LICEALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OPOLU

Cel projektu: podniesienie jakości kształcenia zawodowego wśród uczniów 5 szkół zawodowych oraz uczniów 7 opolskich liceów ogólnokształcących w mieście Opolu. Działania projektu spowodują zwiększenie wśród uczniów kompetencji niezbędnych do potrzeb rynku pracy i zawodami deficytowymi w regionie. Celem projektu będzie również doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez udział w kursach zawodowych i studiach podyplomowych.

Rok szkolny - 2019/2020

Projekt Unijny Op@lskie dla liceów - zdalne nauczania zbliża

Rok szkolny - 2018/2019

Dodatkowa rekrutacja do projektu