Dzisiaj jest środa, 17 styczeń 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

Wspaniałe sukcesy uczennicy kl. II g B Amelii Konfisz

Wspaniałe sukcesy uczennicy kl. II g B - Amelii Konfisz, młodej mistrzyni Judo.

Złota trójka gimnazjalistów w Badmintonie!!!

Mateusz Zieliński, Maciej Durlik i Aleksander Czajka - Mistrzami Opola Szkół Gminazjalnych w Badmintonie. Chłopcy mierzyli się ze świetnymi drużynami z PG nr 8 i PG nr 7.

BADMINTONISTKI MISTRZYNIAMI OPOLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Kolejny złoty sukces naszego żeńskiego zespołu. Alicja Sierakowska, Karolina Kopka (narybek;))) i Justyna Nadbrzeżna zdobyły złoty medal na Mistrzostwach Opola. Dziewczyny zmiotły konkurencje przechodząc jak burza do finału by zwyciężyć z bardzo dobrymi zespołami ze "Staszica" i "Ekonoma". Dziewczyny długo przygotowywały się do zawodów i osiągneły sukces.

SIATKARZE MISTRZAMI OPOLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Ogromnym sukcesem zakończyły się zmagania naszych siatkarzy w Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych. Chłopcy po świetnych występach w fazie grupowej i ćwierćfinałowej dotarli do finału gdzie bez straty seta pokonali drużyny z PLO nr 1, ZSEkonomicznych oraz ZSElektrycznych zdobywając ZŁOTY MEDAL!!!!

I miejsce w Mistrzostwach Opola w Szachach Drużynowo!

Publiczne Gimnazjum nr 9, 9 listopada w Opolu zajęło I miejsce w Mistrzostwach Opola w Szachach Drużynowo!

Srebrny medal sztafety przełajowej dziewcząt na Mistrzostwach Województwa

29 września w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Ogromny sukces zanotowały nasze licealistki zdobywając tytuł mistrzowski! Sukces tym większy, że w pokonanym polu pozostawiły faworytki tej imprezy (trzykrotne mistrzynie województwa z ostatnich lat), drużynę PLO VI.

Dominika Kowalska i Rafał Polak obronili tytuły Mistrzów Województwa w biegach przełajowych

Lasocice to niewielka miejscowość w powiecie nyskim, która corocznie jest miejscem rozgrywania Mistrzostw Województwa Opolskiego w Biegach Przełajowych. Na doskonale przygotowanej, typowo przełajowej trasie doskonale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dominika Kowalska (3b) (podobnie jak rok temu) zwyciężyła w kategorii dziewcząt na dystansie 2 km a Rafał Polak (2d), obronił wywalczony w ubiegłym roku, tytuł mistrzowski na dystansie 2,5 km w kategorii chłopców. Na najniższym stopniu podium w kategorii szkół gimnazjalnych stanął Aleksander Czajka (2gA).

Ala Dolińska brązową medalistka Mistrzostw Polski

Wakacje to nie tylko okres beztroskiej laby i wypoczynku. Dla naszych szkolnych lekkoatletów to okres najważniejszych zawodów sportowych i obozów przygotowawczych. Całoroczna ciężka praca zaowocowała jednak spektakularnymi sukcesami.

Rok szkolny - 2016/2017

Zawody sportowe

Dnia 24.05 Dziewczyny i chłopcy z gimnazjum walczyli na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w konkurencjach biegowych, rzutowych i skocznościowych. Zdobywając miejsca na podium oraz te dalsze.

Fenomenalny występ naszych licealistów w Badmintonie

W dniu 26 maja odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie. Naszą złotą trójkę reprezentowały: Alicja Sierakowska, Ania Królicka i Justyna Nadbrzeżna natomiast srebrną męską drużynę: Sven Solish, Franek Matejka i Alex Wrzosek. Dziewczyny w pięknym stylu przeszły eliminacje wygrywając wszystkie spotkania by na końcu zwyciężyć z bardzo dobrym zespołem ze "Staszica", ubiegłorocznymi zwyciężczyniami.

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »