Dzisiaj jest niedziela, 19 listopad 2017r,

Rok szkolny - 2017/2018

Srebrny medal sztafety przełajowej dziewcząt na Mistrzostwach Województwa

29 września w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Ogromny sukces zanotowały nasze licealistki zdobywając tytuł mistrzowski! Sukces tym większy, że w pokonanym polu pozostawiły faworytki tej imprezy (trzykrotne mistrzynie województwa z ostatnich lat), drużynę PLO VI.

Dominika Kowalska i Rafał Polak obronili tytuły Mistrzów Województwa w biegach przełajowych

Lasocice to niewielka miejscowość w powiecie nyskim, która corocznie jest miejscem rozgrywania Mistrzostw Województwa Opolskiego w Biegach Przełajowych. Na doskonale przygotowanej, typowo przełajowej trasie doskonale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dominika Kowalska (3b) (podobnie jak rok temu) zwyciężyła w kategorii dziewcząt na dystansie 2 km a Rafał Polak (2d), obronił wywalczony w ubiegłym roku, tytuł mistrzowski na dystansie 2,5 km w kategorii chłopców. Na najniższym stopniu podium w kategorii szkół gimnazjalnych stanął Aleksander Czajka (2gA).

Ala Dolińska brązową medalistka Mistrzostw Polski

Wakacje to nie tylko okres beztroskiej laby i wypoczynku. Dla naszych szkolnych lekkoatletów to okres najważniejszych zawodów sportowych i obozów przygotowawczych. Całoroczna ciężka praca zaowocowała jednak spektakularnymi sukcesami.

Rok szkolny - 2016/2017

Zawody sportowe

Dnia 24.05 Dziewczyny i chłopcy z gimnazjum walczyli na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w konkurencjach biegowych, rzutowych i skocznościowych. Zdobywając miejsca na podium oraz te dalsze.

Fenomenalny występ naszych licealistów w Badmintonie

W dniu 26 maja odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie. Naszą złotą trójkę reprezentowały: Alicja Sierakowska, Ania Królicka i Justyna Nadbrzeżna natomiast srebrną męską drużynę: Sven Solish, Franek Matejka i Alex Wrzosek. Dziewczyny w pięknym stylu przeszły eliminacje wygrywając wszystkie spotkania by na końcu zwyciężyć z bardzo dobrym zespołem ze "Staszica", ubiegłorocznymi zwyciężczyniami.

Dziewczyny z gimnazjum zdobyły 3 miejsce w piłce nożnej w finale Opola

Po dość trudnym pojedynku z PG7 dziewczyny nie poddały się i zremisowały ze szkołą PG8, natomiast mecz z PG5 wygrały. Co dało im 3 miejsce

Sukces szachistów na Mistrzostwach Polski

Dobiegły końca całoroczne zmagania szachistów na zawodach szkolnych szkół ponadgimnazjalnych.

Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych

Na Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w dniu 23 maja 2017 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków, doskonały występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Zdobyliśmy łącznie 17 medali w tym: 7 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych.

Międzyszkolne Mistrzostwa Opola - Gimnazjum

Uczniowie naszego gimnazjum 27.04.2017 wzięli udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Opola w pływaniu drużynowym. Oprócz sztafet na dystansie 8x50m, każdy z uczestników musiał przepłynąć indywidualnie wybranym przez siebie stylem dystans 100m lub 50m.

Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych

25 kwietnia 2017 uczniowie naszego liceum startowali w Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym na dyst. 8x50m oraz w pływaniu indywidualnym.

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »