Dzisiaj jest niedziela, 17 listopad 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Olga Kowalczyk najlepszą narciarką wśród opolskich licealistek

Zieleniec był po raz kolejny areną zmagań narciarzy, rywalizujących w Mistrzostwach Opola w slalomie. Zawody odbyły się 1 marca, jednak tym razem pogoda nie dopisała uczestnikom mistrzostw. Dodatnia temperatura, gęsta mgła i drobne opady deszczu nie przeszkodziły jednak reprezentantom "Trójki" w bardzo dobrym występie.

Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pokrzywnej - szachy

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Kyokushin

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku w Turku odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Kyokushin. Startowało w nim ponad 200 zawodników z całej Polski. Michał Wachnicki, uczeń klasy 1e, wystartował w konkurencji kata juniorów. Był to bardzo udany występ, dający prawo udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Pradze.

Złoto dla PG 9!

Mateusz Zieliński, Maciej Durlik i Aleksander Czajka mistrzami Opola Szkół Gimnazjalnych
w Badmintonie. Chłopcy mierzyli się ze świetnymi drużynami, ale okazali się najlepsi!

Gratulacje!

Lekkoatleci trenują na obozach i zdobywają medale

Sezon startów lekkoatletycznych na stadionie rozpocznie się pod koniec kwietnia. Co roku nasi uczniowie zdobywają wiele medali na mistrzostwach miasta, województwa a najlepsi z sukcesami startują na Mistrzostwach Polski. Sukcesy to efekt systematycznej pracy treningowej.

Kolejny sukces naszego żeńskiego zespołu - srebrny medal na Mistrzostwach Opola w Badmintonie

Kolejny sukces naszego żeńskiego zespołu. Karolina Kopka, Ada Kępczyńska i Marysia Szuster zdobyły srebrny medal na Mistrzostwach Opola w Badmintonie. Pierwszą rakietę reprezentowała Karolina, która ze spokojem i opanowaniem wygrywała kolejne sety.

Bardzo udane występy naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowo!

Na przełomie listopada i grudnia 2018r. drużyna szachistów w składzie: Marek Kossakowski, Jan Machalski, Miłosz Ptaszek, Szymon Chmura i Julia Drobina wywalczyli w Mistrzostwach Opola Szkół Gimnazjalnych złoty medal.

Mikołajki na sportowo smacznie i zdrowo

Z okazji Mikołajek katedra wychowania fizycznego zorganizowała tradycyjne rozgrywki sportowe. Tegoroczny turniej piłki siatkowej odbył się pod hasłem:
" Mikołajki na sportowo smacznie i zdrowo".

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS 1 i 2 liceum

7 grudnia (piątek) po 3 lekcji
DRUŻYNY:8 osób z klasy (4dziewczynki i 4 chłopców)
UWAGA:z lekcji zwolnieni są tylko uczniowie grający w turnieju !!!
Zapisy u nauczycieli w-f

« [1] 2 3 4 5 z 14 stron »