Szanowni Państwo,

Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów,

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Informuję, że od dnia 18 stycznia 2021 roku  na czas  nieokreślony powracamy do edukacji w formie zdalnej, zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

Proszę o kontaktowanie się z wychowawcami i nauczycielami poprzez e – dziennik, z sekretariatem szkoły telefonicznie lub emailowo.

Życzę zdrowia i do zobaczenia w sieci !

Dyrektor PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest środa, 20 styczeń 2021r,

Materiały dla nauczycieli

Komisja Socjalna