Dzisiaj jest środa, 17 styczeń 2018r,

Okręg w Opolu
III LO w Opolu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OTWARCIE IV SEZONU OPOLSKIEJ LIGI ROBOTÓW - 2017/2018

Już najwyższy czas rozpocząć zmagania naszych wspaniałych robotów na szkolnych arenach. W tym sezonie czeka nas moc wrażeń podczas siedmiu turniejów rozgrywanych w tym sezonie OLR.

OGŁOSZENIE O KONKURSIE JĘZYKOWO-TEATRALNYM

Mamy przyjemność przekazać, że jak co roku, biuro europosłanki Danuty Jazłowieckiejoraz Opolski Teatr Lalki i Aktora ogłaszają konkurs "Pokaż Język: Odkryj Szekspira." Regulamin konkursu stanowi co następuje:
"Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych/ ponadpodstawowych w województwie dolnośląskim i opolskim.

Trwa rekrutacja do VII Edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

Szanowni Państwo

Przypominamy, że trwa nabór projektów do Konkursu Naukowego E(x)plory! Na projekty czekamy do końca roku – ostatni dzień zgłoszeń to 31 grudnia 2017!

Organizacja szkolnego etapu przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018 ( zgodnie z zarządzeniem nr 16 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2017r. r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

Trzynasta edycja projektu CEMS Chance

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w trzynastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 5-8 grudnia 2017 r. w Warszawie.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

pt. „ Sam nie palę i innym odradzam”
dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych woj. opolskiego

XLIV edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej

Opolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej serdecznie zaprasza szkoły średnie woj. opolskiego do udziału w organizowanej XLIV Olimpiadzie Wiedzy Technicznej.

Konkurs na reportaż - zaproszenie

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w konkursie na reportaż o tematyce muzycznej, który organizujemy pod hasłem „Mam Muzykę…” Jest to pierwsza edycja tego ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do twórczego pisania i umożliwienie im publikacji czy też zadebiutowania w ogólnopolskich mediach.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2018

Ruszył nabór do VII edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

E(x)plory to niezwykły konkurs naukowy dla młodzieży w wieku 13-20 lat, do którego można zgłaszać pomysły z różnych dziedzin naukowych. Celem Konkursu Naukowego E(x)plory jest zapewnienie młodym naukowcom oraz pasjonatom wiedzy, innowacji i nowych technologii środowiska sprzyjającego rozwojowi ich badań i zainteresowań.

« [1] 2 3 4 5 z 13 stron »