Dzisiaj jest niedziela, 19 listopad 2017r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2017/2018

Trzynasta edycja projektu CEMS Chance

W imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w trzynastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 5-8 grudnia 2017 r. w Warszawie.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

pt. „ Sam nie palę i innym odradzam”
dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych woj. opolskiego

XLIV edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej

Opolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej serdecznie zaprasza szkoły średnie woj. opolskiego do udziału w organizowanej XLIV Olimpiadzie Wiedzy Technicznej.

Konkurs na reportaż - zaproszenie

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w konkursie na reportaż o tematyce muzycznej, który organizujemy pod hasłem „Mam Muzykę…” Jest to pierwsza edycja tego ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do twórczego pisania i umożliwienie im publikacji czy też zadebiutowania w ogólnopolskich mediach.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2018

Ruszył nabór do VII edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

E(x)plory to niezwykły konkurs naukowy dla młodzieży w wieku 13-20 lat, do którego można zgłaszać pomysły z różnych dziedzin naukowych. Celem Konkursu Naukowego E(x)plory jest zapewnienie młodym naukowcom oraz pasjonatom wiedzy, innowacji i nowych technologii środowiska sprzyjającego rozwojowi ich badań i zainteresowań.

Zapisy gimnazjalistów oraz siódmoklasistów do IV edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu

Ruszyły zapisy do IV edycji AME we Wrocławiu. Rekrutacja potrwa do 17 września. Dziecko należy zapisać na zajęcia poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie AME

Rok szkolny - 2016/2017

IX Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym

Z przyjemnością informuję, że w piątek, 21 kwietnia 2017 roku na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej odbędą się
IX Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym
Do udziału w tych zawodach zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami. Udział zawodników i ich opiekunów jest bezpłatny (uczestnicy ponoszą jedynie koszt dojazdu na zawody).

Rozpocznij przygodę z Akademią Kodowania!

W pierwszym etapie KONKURSU wraz z drużyną wymyśl i opisz scenariusz, w którym wykorzystasz płytki deweloperskie, wygraj sprzęt i stwórz działający prototyp! Następnie wyślij nam prezentację przestawiającą gotowy projekt i walcz o nagrodę główną.

Fundacja BGŻ BNP Paribas prowadzi rekrutację do XV edycji programu Klasa

Fundacja BGŻ BNP Paribas prowadzi rekrutację do XV edycji programu Klasa. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie trzecich klas szkół gimnazjalnych, którzy bardzo dobrze się uczą, a jednocześnie pochodzą z mniejszych miejscowości i znajdują się w sytuacji materialnej utrudniającej im realizację życiowych planów i marzeń.

Konkurs na najlepszą grę w programie Scratch dla uczniów szkół gimnazjalnych

« [1] 2 3 4 5 z 13 stron »