Szanowni Państwo; Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów,

w związku z wprowadzeniem od 25 marca  do 10 kwietnia br. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że nadal będziemy prowadzili zdalne nauczanie, modyfikując realizacje podstawy programowej kształcenia ogólnego do potrzeb dydaktycznych i wychowawczych naszych podopiecznych oraz możliwości technicznych nauczycieli i uczniów.

W zapisie zasad znajdziecie Państwo podstawowe  informacje dotyczące czasowego przeorganizowania kształcenia prowadzonego w naszej szkole, zgodne z wytycznymi MEN.

Na dzień dzisiejszy nie znajduję podstaw do zmiany planu lekcji, zakładając e–learning asynchroniczny.

Proszę o zgłaszanie uwag dotyczących prowadzonej w  III LO w Opolu zdalnej edukacji, potrzeb (także technicznych) umożliwiających korzystanie uczniów z tej formuły w czasie pandemii, niezbędny - stały kontakt z wychowawcami i nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Z życzeniami zdrowia, rychłego „do zobaczenia”
Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III

Dzisiaj jest poniedziałek, 30 marzec 2020r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2019/2020

Literacki Fenix 2020

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM

Regulamin Szkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną

XVI Ogólnopolski Konkurs na Esej

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności

Szanowni Dyrektorzy
publicznych przedszkoli i szkół
w Opolu

Po raz kolejny pragniemy zwrócić szczególną uwagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. W wydarzenia te powinny włączyć się wszystkie opolskie przedszkola i szkoły. Pamięć o okolicznościach wydarzeń z 1918 r. chcielibyśmy połączyć z refleksją na temat ich obrazu w świadomości dzieci i młodzieży.

Opolska Liga Robotów - Robo Elektryk Day 2018

Serdecznie zapraszamy na czwarte zawody w czwartym sezonie Opolskiej Ligi Robotów.

Zawody Robo Elektryk Day 2018 zostaną zorganizowane przez Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu i odbędą się 21 marca 2018 roku.

Opolska Liga Robotów - Robo Elektryk Day 2018

IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent"

Szanowna Dyrekcjo,

chcielibyśmy przypomnieć o możliwości zgłoszenia się Maturzystów z Państwa szkoły do uczestnictwa w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent" organizowanego przez Stowarzyszenie Cognitis.

« [1] 2 3 4 5 z 16 stron »