Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Programy profilaktyczne

Rok szkolny - 2020/2021

REALnie obecni - Program profilaktyki uniwersalnej dot. uzależnień behawioralnych

Wspólny Mianownik Program profilaktyki uniwersalnej prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Ludzi Uzależnionych

Rok szkolny - 2018/2019

Program „Profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży do 18 roku życia w województwie opolskim - Pomyśl zanim spróbujesz”

Wojewoda Opolski, Opolski Kurator Oświaty, Opolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Komendant Wojewódzki Policji w Opolu są inicjatorami III edycji wojewódzkiego programu profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży do 18 roku życia w województwie opolskim realizowanego pod hasłem „Pomyśl zanim spróbujesz”.

"Wspólny mianownik"

"Hazard? Nie, dziękuję"

Dostrzegając zagrożenie uzależnienia młodzieży od hazardu Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła kampanię informacyjno-edukacyjną „HAZARD? Nie, dziękuję!"skierowaną do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów szkół wyższych, nauczycieli, rodziców uczniów oraz potencjalnych graczy. Celem naszych działań jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.

Cyberbezpieczny Uczeń - o programie

Wojewódzki program podniesienia świadomości w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu w ramach inicjatywy „Cyberbezpieczny Uczeń”, to pionierski program powstały z inicjatywy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, we współpracy z Wojewodą Opolskim oraz Opolskim Kuratorem Oświaty.

Rok szkolny - 2016/2017

KOALICJA BEZPIECZNEJ SIECI - Program profilaktyczny

Komunikacja ucznia dyslektycznego

Program Miejskiej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Opolu pt. „Komunikacja ucznia dyslektycznego”.

Program zakłada przeprowadzenie badań przesiewowych na terenie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Opola oraz szkoleń dla nauczycieli tych placówek, dotyczących komunikacji językowej i rozumienia mowy ucznia z dysleksją.

Kampania społeczna "Szlaban na ryzyko!"

Kampania społeczna "Szlaban na ryzyko!" realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Program „Szlaban na ryzyko” ma na celu poprawę bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo- drogowych oraz ukazanie młodzieży szkolnej skutków korzystania przez osoby postronne z przejść przez tereny kolejowe tzw. „dzikie przejścia”.

Rok szkolny - 2015/2016

Program profilaktyczno – edukacyjny „Hejtuj Przemoc!”.

Program profilaktyczno – edukacyjny dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Hejtuj Przemoc!”. Głównym celem zajęć jest zmniejszenie skali zjawiska przemocy, w tym przemocy w rodzinie, poprzez edukację na temat tego zjawiska, jego skali i sposobów radzenia sobie w sytuacjach przemocowych.

« [1] 2 z 2 stron »