X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest piątek, 15 grudzień 2017r,

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI ZSO w OPOLU
W ROKU SZK. 2017/2018

 

  1. AKSAMIT Joanna    czwartek   L. 4   
  2. BARTODZIEJ Ewa    środa    L. 4
  3. BAUCZ-MALIJ Barbara    czwartek    L. 4
  4. BRANIGAN Aleksandra    czwartek    L. 3
  5. CHALIŃSKA Małgorzata    wtorek    L. 7
  6. CHOTOMSKA Agnieszka    czwartek    L. 9
  7. CZURA Danuta    środa    L.2
  8. DOMAŃSKA Izabela    wtorek       13.40-14.25
  9. DOROTNIK-KUKIELKA    czwartek    L.5 
  10. DZIEDZIC Tadeusz    wtorek    L. 5
  11. EL-WANNI Wioletta    czwartek    L. 3
  12. GAJ Dorota    wtorek    L. 5
  13. JĘDRZEJEWSKA Katarzyna    wtorek    L. 9
  14. JURZYCA Damian    środa    L. 5
  15. KOPCZAK Kazimierz    piątek   10.00-10.45
  16. KOSMALA Monika    środa    L. 3
  17. KOWALCZYK Krzysztof    piątek    L. 7
  18. KRAJEWSKA Aleksandra    piątek    L. 3
  19. KRUPIŃSKA Katarzyna    środa    L. 5
  20. KRZYWIECKA-ZYBAŁA Katarzyna    wtorek    L. 9
  21. ŁAPACZ Maria    poniedziałek    L. 6
  22. ŁAPCZYŃSKI Krzysztof    czwartek    L. 6-7
  23. MAKSYMCZAK-STĘŻOWSKA Anna    czwartek    L. 7
  24. MALINOWSKA-NAWROCKA Zofia    czwartek    L. 5
  25. MATERKA Barbara    poniedziałek   L. 9
  26. MAZIAKOWSKA Agata    poniedziałek    L.6
  27. MEŁECH Krzysztof    wtorek    L.6
  28. NOWAK Beata    czwartek   12.30-15.30
  29. PILCH Tomasz    piątek   L. 3
  30. RATAJCZAK Iwona    czwartek    L. 8
  31. RAŹNIEWSKA Joanna    czwartek    L. 9
  32. SKOCZYLAS Maciej    środa    L. 2
  33. SOCHACKI Robert    czwartek L. 2   środa    L. 2
  34. STECKA Krystyna    wtorek   L. 4
  35. STELMASZYK Dorota    czwartek   L. 4
  36. STOJEK Marzena    piątek    L. 4
  37. STRZELCZYK-JUSZCZAK Justyna    czwartek   L. 3
  38. SZCZĘSNA-DOMAGAŁA Anna    środa    L.7
  39. SŁABY Paweł    wtorek    L. 8
  40. SZYMAŃSKA-BUSCICCHIO Anna    wtorek   L. 6
  41. SZYMCZAK Artur    poniedziałek    L. 5
  42. SUKIENNIK Joanna    poniedziałek    L. 6
  43. SZELĄG Anna    środa    L. 4
  44. TARNOWSKA Joanna    piątek    L. 6
  45. TESAROWICZ Anna    wtorek    L. 5
  46. WĄSOWSKA Ewa    wtorek    L. 4
  47. WICKIEWICZ Arkadiusz    czwartek    L. 4
  48. ZAWADZKA Magdalena    poniedziałek   L. 4
  49. ZGADZAJ Katarzyna    środa    L. 3

 

L. 1      800 - 845
L. 2      850 - 935
L. 3      945 - 1030
L. 4      1050 - 1135
L. 5      1140 - 1225
L. 6      1235 - 1320
L. 7      1325 - 1410
L. 8      1415 - 1500
L. 9      1505 - 1550
L. 10     1555 - 1640

 

Liczba odwiedzin: 3727783

© 2010 ZSO Opole