Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. informuję o kolejnym przedłużeniu zdalnej pracy szkół do 25.04.2021 roku.

Jak dotychczas, zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie.
Pozostają zmiany w godzinach pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 14.00.

Proszę o załatwianie możliwych spraw poprzez email sekretariat@lo3.opole.pl lub telefonicznie.
Życzę zdrowia

Dzisiaj jest czwartek, 22 kwiecień 2021r,

Biblioteka poleca - czytaj on-line

Rok szkolny - 2020/2021

Multimedia GSW

Zapraszamy do oglądania filmów o sztuce, domowych warsztatów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Tworzymy dla Was multimedia aby w kreatywny sposób wypełnić czas wolny w Opolu. Nie możesz wyjść z domu? Sztuka przyszła do Ciebie! Wysłuchaj, obejrzyj, bądź online z GSW!

Spotkanie podróżnicze online z Alicją i Jędrzejem Łukowskimi pt.

Bajkał to najstarsze, najgłębsze, najczystsze i najbardziej niesamowite jezioro świata. Leży w samym centrum Azji, w otoczeniu potężnych gór i surowych krajobrazów. Choć ludzi jest tam niewielu, zaskakuje kulturowa różnorodność mieszkańców regionu i mnogość polskich akcentów...

Spotkanie on-line z Jackiem Podsiadłą

DETEKTYW LITERACKI na tropie... ZSRR
Spotkanie on-line z Jackiem Podsiadłą
9 grudnia 2020, godz. 18:00

Michał Rusinek

Spotkania Autorskie - Mariusz Czubaj

Mariusz Czubaj - pisarz, profesor antropologii kultury, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obszar badań: kultura i literatura popularna oraz seriali, kultura fanowska, antropologia sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

Drodzy Czytelnicy

Informujemy, że - z przyczyn technicznych - wypożyczalnia i czytelnia WBP przy ul. Piastowskiej 18 będą nieczynne do 20 grudnia.
Nieczynna jest także Galeria WuBePe przy ul. Piastowskiej 20.

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu

Zamów, odbierz, czytaj!
Zasady udostępniania zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu
(Budynek Główny przy ul. Minorytów 4) od 23.11.2020r.

Spotkanie z prof. Magdaleną Środą online

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu zaprasza na spotkanie z prof. Magdaleną Środą i promocję książki "Obcy, inny, wykluczony"

Nowości książkowe zakupione do biblioteki

Zapraszamy na działania online realizowane przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu