Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. informuję o kolejnym przedłużeniu zdalnej pracy szkół do 25.04.2021 roku.

Jak dotychczas, zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie.
Pozostają zmiany w godzinach pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 14.00.

Proszę o załatwianie możliwych spraw poprzez email sekretariat@lo3.opole.pl lub telefonicznie.
Życzę zdrowia

Dzisiaj jest czwartek, 22 kwiecień 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych

Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną. Umożliwiamy realizację części zajęć praktycznych w kształceniu zawodowym.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR III

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR Ogólne zasady zdalnej pracy z uczniem
w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu
- wariant A
- wariant B - mieszany (hybrydowy)
- wariant C - zdalny

NFZ - Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze

Bezpieczny powrót do szkół Działania MEN, GIS i MZ w przygotowaniu organizacji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach epidemii

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Aplikacji ProteGO Safe

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,
gorąco zachęcamy do zainstalowania na telefonach komórkowych aplikacji ProteGO Safe. To narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Aplikacja zawiera także wiarygodne i sprawdzone informacje dotyczące pandemii koronawirusa i umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest bezpłatna, dobrowolna i w pełni bezpieczna.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY