Szanowni Państwo.
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów.

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego  rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że
nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Zasady wprowadzone w III LO dotyczące kształcenia na odległość od dnia 21.10. br. obowiązują nadal.

Na stronie www.lo3.opole.pl zamieszczone są plany lekcji oraz harmonogram koniecznych zmian.

Bardzo proszę o stały kontakt z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły poprzez e – dziennik.

Życzę zdrowia,
z poważaniem

Dzisiaj jest niedziela, 25 październik 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR III

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR Ogólne zasady zdalnej pracy z uczniem
w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu
- wariant A
- wariant B - mieszany (hybrydowy)
- wariant C - zdalny

NFZ - Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze

Bezpieczny powrót do szkół Działania MEN, GIS i MZ w przygotowaniu organizacji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach epidemii

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Aplikacji ProteGO Safe

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,
gorąco zachęcamy do zainstalowania na telefonach komórkowych aplikacji ProteGO Safe. To narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Aplikacja zawiera także wiarygodne i sprawdzone informacje dotyczące pandemii koronawirusa i umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest bezpłatna, dobrowolna i w pełni bezpieczna.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY