Dzisiaj jest czwartek, 21 wrzesień 2017r,

ZJEDNOCZONEGO ŚWIATA IM. PROF. CZARTORYSKIEGO – UNITED WORLD COLLEGES
PIĄTEK 22 WRZEŚNIA 2017 R. GODZ. 12.35 AULA

Ścieżki Australii

Spotkanie ze studentami i nauczycielami z Melbourne School of Theology oraz Melbourne University.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM ZATWARNICKIM

Czwartek 21 września 2017,
godz. 14.15 , aula
zapraszamy klasy drugie LO
na prezentację

Konkurs na reportaż - zaproszenie

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w konkursie na reportaż o tematyce muzycznej, który organizujemy pod hasłem „Mam Muzykę…” Jest to pierwsza edycja tego ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do twórczego pisania i umożliwienie im publikacji czy też zadebiutowania w ogólnopolskich mediach.

INFORMACJE O OFERTACH UBEZPIECZEŃ NNW DLA UCZNIÓW ZSO W OPOLU

• UBEZPIECZENIA SĄ DOBROWOLNE
• MOGĄ PAŃSTWO WYBRAĆ JEDNĄ Z OFERT PROPONOWANYCH W SZKOLE LUB UBEZPIECZYĆ DZIECKO POZA SZKOŁĄ
• INFORMACJE O WARIANTACH UBEZPIECZEŃ OTRZYMAJA PAŃSTWO NA SPOTKANIACH Z WYCHOWAWCAMI
• NALEŻY WYBRAĆ UBEZPIECZYCIELA I JEŚLI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ W OFERCIE– WARIANT
• WPŁATA SKŁADKI ( ALLIANZ) LUB ZŁOŻENIE DEKLARACJI I WPŁATA SKŁADKI ( HESTIA) U WYCHOWAWCY – DO 26 WRZEŚNIA

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC informuje o kolejnej edycji ogólnopolskiego programu stypendiów licealnych AKROPOL. Jest to największa tego typu inicjatywa w Polsce, jeśli nie w Europie, prowadzona i finansowana przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC.

ELA – system monitoringu Ekonomicznych Losów Absolwentów

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oddaje w Państwa ręce nowe narzędzie, dzięki któremu licealiści, ich rodzice, ale także Państwo – nauczyciele i dyrektorzy liceów, będą mogli sprawdzić, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci szkół wyższych.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2018

Ruszył nabór do VII edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

E(x)plory to niezwykły konkurs naukowy dla młodzieży w wieku 13-20 lat, do którego można zgłaszać pomysły z różnych dziedzin naukowych. Celem Konkursu Naukowego E(x)plory jest zapewnienie młodym naukowcom oraz pasjonatom wiedzy, innowacji i nowych technologii środowiska sprzyjającego rozwojowi ich badań i zainteresowań.

Plan spotkań z rodzicami 14.09.2017 r. (czwartek)

15.00 – aula – ślubowanie klas pierwszych liceum
16.30 – spotkanie dla rodziców uczniów klas maturalnych
17.30 – spotkanie dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum

Szymon Płuska zwyciężył w „Kafkowskim konkursie literackim”

W trakcie tegorocznych wakacji, 24 lipca, uczeń klasy 2B Szymon Płuska zwyciężył w „Kafkowskim konkursie literackim” organizowanym przez internetowe czasopismo „Magazyn Histeria”.

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »