Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Pan Profesor Józef Nowakowski

W ostatnich dniach zmarł
Pan Profesor Józef Nowakowski
wieloletni nauczyciel
wychowania fizycznego w III LO w Opolu
wspaniały dydaktyk i wychowawca
Wspominamy Pana Profesora
z wielką serdecznością
Rada Pedagogiczna III LO w Opolu

Szanowni Państwo – Rodzice uczniów klas maturalnych III LO w Opolu

Zapraszam Państwa na spotkanie informacyjne z Dyrektorem Szkoły, które dotyczyć będzie spraw związanych z klasyfikacją i zakończeniem roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów.
Wtorek 16 kwietnia 2019r, godz. 15.30 , aula szkolna

UWAGA uczniowie klas III gimnazjum, UWAGA Rodzice naszych gimnazjalistów

W dniu jutrzejszym (10 kwietnia 2019) zgodnie z terminarzem CKE rozpoczynają się egzaminy gimnazjalne.

Uczniowie proszeni są o gotowość
do jego podjęcia o godz. 8.30 – zbiórka przy auli szkolnej.

Zabezpieczenie członków komisji na czas egzaminów gimnazjalnych

Szanowni Państwo,

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opolu
(Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne)
w związku ze strajkiem nauczycieli poszukuje osób będących nauczycielami w rozumieniu art.1 ustawy Karta Nauczyciela oraz spełniających wymagania określone w art.9. ustawy Karta Nauczyciela (czyli posiadają kwalifikacje pedagogiczne)

Szanowni Rodzice naszych uczniów

Szanowni Rodzice naszych uczniów,
Drodzy Uczniowie.

W związku z trwającym protestem nauczycieli, który w dniu 8 kwietnia 2019r. ma przyjąć formę strajku i nieprzystąpienia pedagogów do pracy informuję, że zarówno w klasach gimnazjalnych, jak i licealnych nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne.

Dlatego też proszę Uczniów o pozostanie w domach pod opieką Rodziców.

Proszę na bieżąco śledzić informacje o organizacji pracy szkoły w kolejnych dniach.

Jeśli w niedzielę 7 kwietnia wieczorem zapadnie decyzja o wycofaniu strajku, zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem.

Opole, 7.04.209.
Z poważaniem,
Dyrektor Szkoły: Joanna Raźniewska.

Nowe sportowe stroje – nowe zwycięstwa!

Uczniowie III LO otrzymali sponsorowane przez firmę Baumar wspaniałe stroje dla dwóch zespołów – dziewcząt i chłopców.
Dziękujemy!!!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczno–Fizyczny w Języku Angielskim

Michał Doros z kl. III d zdobył I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno – Fizycznym w Języku Angielskim. To już 4 konkurs organizowany przez LO nr 1 w Wieluniu dla uczniów szkół zrzeszonych w Towarzystwie Szkół Twórczych. Podobnie jak w roku ubiegłym, w konkursie wzięła udział trójka z Trójki: Klara Weissbrot – Koziarska, Michał Doros i Rafał Polak z klasy III d, matematyczno – informatycznej.

Finał XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W dniach 28-30.03.2019 r. odbył się w Szczecinie finał XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w której laureatkami zostały Izabela Zielińska z kl. 3b oraz Aleksandra Sobótka z kl. 2e. Za przygotowanie uczennic do olimpiady odpowiada p. mgr Danuta Czura.

89 Międzynaroda Sesja Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Erewaniu

Udział uczennic III LO w Opolu w międzynarodowej sesji Europejskiego Parlamentu Młodzieży Barbara Łabędzka z kl. II c i Maria Szuster z kl. I e były delegatkami Polski na 89 Międzynarodowej Sesji Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Erewaniu.

Sukcesy młodych ekonomistów

Sukcesy młodych ekonomistów – gimnazjaliści najlepsi w województwie!
Finały konkursów przedsiębiorczości i finansów zostały zdominowane przez naszych trzecioklasistów:

« [1] 2 3 4 5 z 29 stron »