Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. informuję o kolejnym przedłużeniu zdalnej pracy szkół do 25.04.2021 roku.

Jak dotychczas, zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie.
Pozostają zmiany w godzinach pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 14.00.

Proszę o załatwianie możliwych spraw poprzez email sekretariat@lo3.opole.pl lub telefonicznie.
Życzę zdrowia

Dzisiaj jest czwartek, 22 kwiecień 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Zerowy PIT dla młodych

Co to jest Zerowy PIT dla młodych to preferencja w podatku dochodowym od osób fizycznych, zwana ulgą dla młodych.
Kogo dotyczy

Biblioteka czynna

19.04 - Poniedziałek 9:00 - 11:40
20.04 - Wtorek 9:00 - 11:40
21.04 - Środa 9:30 - 15:00
22.04 - Czwartek 12:00 - 15:00

XXXIII Olimpiada Filozoficzna

Kolejny sukces w ramach Olimpiady Filozoficznej!
W ubiegłą sobotę Liwia Tarkowska z klasy IIas oraz Aleksandra Orlikowska, także z klasy IIas uzyskały tytuły finalistek XXXIII Olimpiady Filozoficznej. Sobotnie zawody, polegające na obronie prac przygotowanych w pierwszym etapie, pytań komisji i interpretacji tekstu źródłowego podsumowały kilkumiesięczną pracę.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminów

LI Olimpiada Literatury i Jezyka Polskiego

LI Olimpiada Literatury i Jezyka Polskiego została zakończona 18 kwietnia br. Zarówno cześci pisemne, jak i ustne kolejnych etapów odbywały się zdalnie.
Finalistką tegorocznej edycji została Aleksandra Orlikowska, uczennica klasy II A s opolskiej Trójki.

Przedstawiamy Państwu film Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Przedstawiamy Państwu film Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN; "Nie było żadnej nadziei. Powstanie w getcie warszawskim 1943" w pełnej wersji, poszerzonej o relacje świadków.

O!FKA - Literacki Kwartalnik Fantastyczny - debiutancki numer już dostępny !!!

Zapraszamy do ciekawej lektury !

Specjalna reklama dla twórczości fantastycznej naszego ucznia, Samuela Gidela z klasy III C - opowiadanie A wtedy zero stało się jeden oraz absolwenta, Szymona Płuski - Blok Zwycięstwa

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY - 15 KWIETNIA 2021

Drodzy Ósmoklasiści!
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym, który odbędzie się w czwartek 15 kwietnia 2021 r. na platformie Teams. Zaplanowaliśmy spotkanie, w trakcie którego nasi uczniowie zaprezentują poszczególne profile klas, swoją działalność w szkole i poza nią, aktywności sportowe oraz działalność samorządu szkolnego. Będziecie mogli również dowiedzieć się na czym polega nauka w planowanym przez nas oddziale Programu Dyplomowego IB z maturą międzynarodową.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2020

Zapraszamy sympatyków Kacpra do wparcia jego kandydatury w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 organizowanym przez Nową Trybunę Opolską.

« [1] 2 3 4 5 z 27 stron »