X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zamknij okienko

Szanowni Państwo; Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów,

w związku z wprowadzeniem od 25 marca  do 10 kwietnia br. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że nadal będziemy prowadzili zdalne nauczanie, modyfikując realizacje podstawy programowej kształcenia ogólnego do potrzeb dydaktycznych i wychowawczych naszych podopiecznych oraz możliwości technicznych nauczycieli i uczniów.

W zapisie zasad znajdziecie Państwo podstawowe  informacje dotyczące czasowego przeorganizowania kształcenia prowadzonego w naszej szkole, zgodne z wytycznymi MEN.

Na dzień dzisiejszy nie znajduję podstaw do zmiany planu lekcji, zakładając e–learning asynchroniczny.

Proszę o zgłaszanie uwag dotyczących prowadzonej w  III LO w Opolu zdalnej edukacji, potrzeb (także technicznych) umożliwiających korzystanie uczniów z tej formuły w czasie pandemii, niezbędny - stały kontakt z wychowawcami i nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Z życzeniami zdrowia, rychłego „do zobaczenia”
Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie

 
 

Dzisiaj jest poniedziałek, 30 marzec 2020r,

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w PLO nr III w Opolu w r.sz. 2019/2020

Zajęcia pozalekcyjne  w PLO nr III w Opolu w r.sz. 2019/2020
Zapraszamy do udziału/ zgłoszenia u nauczycieli prowadzących /
terminy


1. Koło Języka Polskiego- zajęcia dodatkowe  -  mgr Justyna   Strzelczyk – Juszczak, poniedziałek 13.25- 14.10, s.  59

2. Fakultet Języka Rosyjskiego – mgr Ewa Szymczyk poniedziałek 15.00. – 15.45, s. 14

3. Fakultet Języka Niemieckiego – mgr Eliza Duda wtorek 15.50 – 16.35, s. 23

4. Fakultet geograficzny - mgr Jolanta Parkitna – Stefaniak środa 15.55 – 16.40 , s. 25

5. Koło biologiczne – mgr Danuta Czura poniedziałek 14.15 – 15.00          s. 32

6. Koło chemiczne – mgr Monika Kosmala piątek 13.25 – 14.10 s. 29

7. Koło matematyczne ( maturalne) – mgr Krzysztof Kowalczyk czwartek 8.00 – 8.45 , s. 30

8. Koło  matematyczne – mgr Krzysztof Kowalczyk piątek 8.00. – 8.45 s. 30

9. Koło informatyczne – mgr Krzysztof Mełech piątek 14.15 – 15.00 s. 36

10. Koło ekonomiczne – mgr Arkadiusz Wickiewicz poniedziałek 15.00 – 15.45 s.34

11. Koło historyczne – dr hab. Marek Białokur  wtorek 15.00 – 15.45 s.20

12. Fakultet WoS – mgr Maciej Skoczylas  wtorek 15.00 – 15.45  

13. Fakultet filozoficzny – mgr Marcin Szymański środa 15.00 – 15.45 s.16

14. Szkolny Klub Sportowy –   mgr Dorota Stelmaszyk,  środa 15.00. – 16.30. hala

- zajęcia z j. chińskiego ( Instytut Konfucjusza) – rozpoczną się od października
 

 

Liczba odwiedzin: 5455765

© 2010 ZSO Opole