Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek),

Obecność obowiązkowa,

Dzisiaj jest sobota, 24 sierpień 2019r,

Rok szkolny - 2019/2020

KANDYDACI DO III LICEUM PRZYPOMINAMY O ETAPACH PRAC W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM:

Egzamin z języka angielskiego do klas 1C (dwujęzyczne)

Przypominamy, że osoby, które zgłosiły swój udział w egzaminie z języka angielskiego do klas 1C (dwujęzyczne), muszą zgłosić się w podanych terminach z legitymacją szkolną lub innym dokumentem tożsamości!

Rekrutacja do 4-letniego liceum (po szkole podstawowej)

Rekrutacja do 3-letniego liceum (po gimnazjum)

O zasadach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,

w celu usprawnienia procesu informowania o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przekazuję w załączeniu specjalny plakat przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Niektórzy z Państwa mogli go już wcześniej otrzymać od swojego kuratora oświaty. Uprzejmie proszę, aby plakat został umieszczony w widocznym miejscu i był dostępny dla grupy uczniów zainteresowanych przyszłoroczną rekrutacją.