Dzisiaj jest czwartek, 21 wrzesień 2017r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2016/2017

NAJLEPSZY W RECYTACJI! - finał XXV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej ,,Nie traćmy pamięci"

W dn. 7 kwietnia w siedzibie Centralnego Muzeum Jeńców wojennych w Łambinowicach-Opolu odbył się finał XXV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej ,,Nie traćmy pamięci". W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nagrodę I stopnia zdobył uczeń kl. 2a Damian Baron.

FINAŁ 40 OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

W dniach 31.03 - 2.04. 2017 odbył się w Poznaniu

FINAŁ 40 OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Nasi uczniowie zajęli zaszczytne miejsca jako laureaci:

Program "Złote Dziecko"

Wśród Złotych Dzieci 2017 już po raz drugi znalazł się uczeń opolskiej Trójki, judoka Jakub Pankowski z kl. II d

Stypendia UWC

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego w dniu 31.03, 2017 poinformowało, że Komisja Kwalifikacyjna zakończyła konkurs o stypendia do szkół prywatnych na lata 2017–2019.

Opolscy gimnazjaliści z PG 9 w ogólnopolskim finale XII Olimpiady Matematycznej Juniorów !

W Warszawie w dn. 24-26 marca 2017 r. w Instytucie Matematycznym Polskiej Akademii Nauk odbył się krajowy finał matematycznej olimpiady dla gimnazjalistów. Z regionu Opolszczyzny jedynie 2 uczniów- z Publicznego Gimnazjum nr 9 Dwujęzycznego w Opolu, stanęło w szranki zawodów ze szczególnie uzdolnionymi młodymi matematykami z całej Polski.

XXIII Opolski Turniej Chemiczny

Wśród zwycięzców XXIII Opolskiego Turnieju Chemicznego po raz kolejny 1 miejsce zajęła uczennica III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu – Anna Królicka z kl. III b. Anna w najbliższym czasie będzie również reprezentować region opolski w krajowym finale 63. Olimpiady Chemicznej w Warszawie.

Sukces gimnazjalistek

W kolejnej edycji
Festiwalu Literatury Młodzieżowej „Czytanie- lubię to!”
w ZS w Dobrzeniu Wielkim zwyciężyły uczennice PG nr 9 w Opolu

SUKCES NASZEGO UCZNIA W OLIMPIADZIE WOPiŚW

Uczeń klasy 2a Szymon Gasz zdobył tytuł finalisty w 58 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Olimpiada odbywała się w dniach 18-19 marca w Warszawie.

XLIII Olimpiada Geograficzna

Wojciech Michalak (3B) zajął II miejsce i Rafał Polak (1D) IV miejsce w zawodach okręgowych XLIII Olimpiady Geograficznej. Uczniowie Ci zakwalifikowali się do zawodów centralnych, które odbędą się w kwietniu w Suwałkach.
Gratulacje

Etap wojewódzki przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017

Wykaz uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

« [1] 2 3 4 5 z 10 stron »