Dzisiaj jest niedziela, 19 listopad 2017r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2017/2018

Tytuły Prymusa Opolszczyzny przyznane !

Podczas Regionalnego Święta Edukacji 23 października 2017 roku w PSM im. F. Chopina w Opolu zostały wręczone nagrody i stypendia Marszałka Województwa Opolskiego. Jak co roku, Marszałek WO Andrzej Buła wyróżnił nagrodami i stypendiami najzdolniejszych uczniów, za szczególne osiągnięcia w nauce i ogólnopolskich konkursach i olimpiadach oraz najaktywniejszych nauczycieli.

Szymon Płuska zwyciężył w „Kafkowskim konkursie literackim”

W trakcie tegorocznych wakacji, 24 lipca, uczeń klasy 2B Szymon Płuska zwyciężył w „Kafkowskim konkursie literackim” organizowanym przez internetowe czasopismo „Magazyn Histeria”.

Rok szkolny - 2016/2017

Trzech Najlepszych Studentów III edycji Akademii Młodego Ekonomisty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Agata Książek z kl.3gA jest w gronie trzech Najlepszych Studentów III edycji Akademii Młodego Ekonomisty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na spotkaniu finałowym 12 czerwca br. uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy, którą zdobyli podczas wieczornych poniedziałkowych wykładów, warsztatów.

Uczniowie III LO - laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów tematycznych 2016/2017

LAUREACI I FINALIŚCI OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH OLIMPIAD I KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W R. SZ. 2016/2017

Udany debiut Trójkowiczów w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Lotniczej

Uczniów klasy I d matematyczno – informatycznej, Tymoteusza Malca oraz Kordiana Sitko
którzy zajęli IV miejsce w finale, który odbył się 6 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice.

Tematy prac I etapu XLIV Olimpiady Geograficznej

Zapraszamy do zapoznania się z tematami I etapu XLIV Olimpiady Geograficznej:

VI Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

W sobotę 27 maja 2017r. na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbył się finał „VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych”, w którym rywalizowały najlepsze drużyny wyłonione podczas eliminacji regionalnych w Skierniewicach, Szczecinie i Krapkowicach.

Sukcesy gimnazjalistów w Polsk-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO 2017

- konkurs organizowany jest przez V LO w Krakowie i ma formułę międzynarodową, wzorowaną na matematycznym Kangurze. Corocznie uczniowie naszej szkoły, pod opieką mgr Katarzyny Zgadzaj, biorą udział w kilkuetapowym współzawodnictwie. Tegoroczne wyniki przyniosły uczniom klas II gimnazjum sukcesy uzyskania tytułu kaon – Jan Nawrat i Julia Knura. Michał Wachnicki wystartował w wyższej wiekowo kategorii, zdobywając tytuł taon. Wśród licealistów w konkursie wystartowali – Mikołaj Pater z kl. I b oraz Nina Bąkowska z kl. II d.

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa opolskiego.

« [1] 2 3 4 5 z 13 stron »