OD 16.07. DO 16.08.2019

Dzisiaj jest środa, 17 lipiec 2019r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2017/2018

Uroczyste wręczenie stypendiów programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego

XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

LXIX OLIMPIADA MATEMATYCZNA

FINAŁ 41 Olimpiady Języka Niemieckiego

W dniach 23 - 25.03.2018 odbył się w Poznaniu FINAŁ 41 Olimpiady Języka
Niemieckiego.

Uczniowie naszej TRÓJKI zostali finalistami

Przedwiośnie to czas finałów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, w których uczniowie opolskiej Trójki stają w szranki z najlepszą młodzieżą z całego kraju w różnorodnych dziedzinach wiedzy.

ADAM GOMOŁA wśród najlepszych mówców w kraju!

5 marca w zabytkowym gmachu Sejmu Śląskiego w Katowicach odbył się finał XX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. W. Korfantego pod honorowym patronatem europosła Jerzego Buzka. W eliminacjach okręgowych w całej Polsce uczestniczyło 400 uczniów, z nich wyłoniono 22 finalistów, których zadaniem było wygłoszenie 5-minutowego przemówienia nawiązującego do myśli przewodniej Nieszczęsny dar wolności? ks.J. Tischnera.

XX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy – Adam Gomoła najlepszym „krasomówcą” etapu regionalnego!

23 lutego 2018r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbyły się eliminacje regionalne XX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. W. Korfantego pod patronatem Prof. Jerzego Buzka. Celem konkursu jest m.in. pielęgnowanie języka polskiego (kolejnym patronem jest Rada Języka Polskiego), refleksja nakierowana na etyczny aspekt języka oraz przygotowanie uczniów do uczestniczenia w życiu publicznym.

« [1] 2 3 4 5 z 15 stron »