Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. informuję o kolejnym przedłużeniu zdalnej pracy szkół do 25.04.2021 roku.

Jak dotychczas, zajęcia lekcyjne będą odbywały się zdalnie.
Pozostają zmiany w godzinach pracy sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 14.00.

Proszę o załatwianie możliwych spraw poprzez email sekretariat@lo3.opole.pl lub telefonicznie.
Życzę zdrowia

Dzisiaj jest czwartek, 22 kwiecień 2021r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2019/2020

Poezja i język niemiecki

Poezja i język niemiecki - to trudne połączenie, ale dla wybitnych pasjonatów języka Goethego, Schillera czy Hessego jest nie tylko możliwe, ale i dające ogromną satysfakcję. Ania Haberecht z klasy I C N i Patrycja Maruska z kl II E zostały laureatkami konkursu recytatorskiego Jugend trägt Gedichte vor, organizowanego przez Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim.

LAPTOP NA BANK

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Laureatkami konkursu "Laptop na Bank" organizowanego przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu oraz Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Opolu zostały Uczennice naszej szkoły:
I miejsce: Weronika Winnik z kl. I Cs
II miejsce: Kinga Bunkowska z kl. I Ds
Opiekunem - nauczycielem przedsiębiorczości obu dziewcząt jest mgr Arkadiusz Wickiewicz.
GRATULACJE !!!

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

"Chcę być kimś-przyszłość w naszych rękach".
Projekt społeczny uczennic III LO w Opolu uznany w finale Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, który odbył się 2 czerwca 2020r.

Podziękowania dla Michała Wachnickiego

za przygotowania akcji prozdrowotnej
pt.: PROFILAKTYKA NADWAGI I OTYŁOŚCI UCZNIÓW I SPORTOWCÓW Z SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ W TYM SPORTÓW ZESPOŁOWYCH I KARATE KYOKUSHIN

Gala Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, że nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. Gratulujemy uczniom!

Trójkowicze w finale konkursu Droga na Harvard

Konkurs ma pomóc młodym ludziom, którzy marzą o studiach na najbardziej prestiżowej uczelni świata. Od 10 lat organizowany jest ten konkurs, aby pomóc ambitnym osobom w realizacji marzeń. Każdy z kilkunastu laureatów otrzymuje roczne wsparcie mentorskie członków stowarzyszenia "Harvard Club of Poland" w swojej "Drodze na Harvard". 4 laureatów nagrody głównej spędza tydzień w USA i poznaje tamtejsze uczelnie.

XXXVII OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYKÓW

W tegorocznej edycji, której finał został przeprowadzony bez prezentacji prac naukowych ze względu na epidemię, wśród najlepszych uczestników, znalazła się uczennica klasy I Cn opolskiej Trójki , Paulina Stasiuk, która za pracę Analiza wydajności pracowników w firmie produkcyjnej z zastosowaniem modelu regresji liniowej, opracowaną pod opieką dr. hab. Roberta Sochackiego, otrzymała List Gratulacyjny.

LII Mała Olimpiada Matematyczna

Tegoroczna, LII Mała Olimpiada Matematyczna w Województwie Opolskim, nie przyniosła zaskoczenia: po raz kolejny 7 - osobowy zespół uczniów III LO im. M. Skłodowskiej - Curie zwyciężył w klasyfikacji drużynowej.
Gratulacje !!!

SUKCESY OPOLSKICH UCZNIÓW - INFORMATYKÓW

PODSUMOWANIE XXXVII OLIMPIADY INFORMATYCZNEJ

GRATULACJE DLA ABITURIENTÓW KLASY MATEMATYCZNO - INFORMATYCZNEJ, MIKOŁAJA I WOJCIECHA !!!

Nauczycielem prowadzącym ITN obu uczniów jest
mgr Krzysztof Mełech.

Etap centralny olimpiad i konkursów

« [1] 2 3 4 5 z 22 stron »