Szanowni Państwo; Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów,

w związku z wprowadzeniem od 25 marca  do 10 kwietnia br. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że nadal będziemy prowadzili zdalne nauczanie, modyfikując realizacje podstawy programowej kształcenia ogólnego do potrzeb dydaktycznych i wychowawczych naszych podopiecznych oraz możliwości technicznych nauczycieli i uczniów.

W zapisie zasad znajdziecie Państwo podstawowe  informacje dotyczące czasowego przeorganizowania kształcenia prowadzonego w naszej szkole, zgodne z wytycznymi MEN.

Na dzień dzisiejszy nie znajduję podstaw do zmiany planu lekcji, zakładając e–learning asynchroniczny.

Proszę o zgłaszanie uwag dotyczących prowadzonej w  III LO w Opolu zdalnej edukacji, potrzeb (także technicznych) umożliwiających korzystanie uczniów z tej formuły w czasie pandemii, niezbędny - stały kontakt z wychowawcami i nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Z życzeniami zdrowia, rychłego „do zobaczenia”
Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III

Dzisiaj jest poniedziałek, 30 marzec 2020r,

WywiadĂłwki

TERMINY WYWIADÓWEK W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

TERMINY WYWIADÓWEK

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

19 września 2019 r.

21 listopada 2019 r.

9 stycznia 2020 r. 16.01.2020 r. (czwartek)

12 marca 2020 r. - spotkania z wychowawcami klas w szkole zostały odwołane

21 maja 2020 r.

Terminy konsultacji dla rodziców   [ pobierz ]

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie naszych uczniów!

Informuję, że planowane na dzień 12 marca br. wywiadówki i spotkania z wychowawcami klas w szkole zostały odwołane, co wynika z obecnej sytuacji epidemiologicznej. Zaprosimy na nie w innym terminie. Informacje o ocenach i frekwencji znajdziecie Państwo w e-dzienniku. W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie z nauczycielami.

Joanna Raźniewska, Dyrektor Szkoły