Szanowni Państwo,

Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów,

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Informuję, że od dnia 18 stycznia 2021 roku  na czas  nieokreślony powracamy do edukacji w formie zdalnej, zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

Proszę o kontaktowanie się z wychowawcami i nauczycielami poprzez e – dziennik, z sekretariatem szkoły telefonicznie lub emailowo.

Życzę zdrowia i do zobaczenia w sieci !

Dyrektor PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest środa, 20 styczeń 2021r,

WywiadĂłwki

Spotkania z wychowawcami klas

Szanowni Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów!

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z wychowawcami klas.

Ze względu ma sytuację epidemiczną i konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa rozłożyliśmy je na dwa dni.

- spotkania z wychowawcami klas ponadgimnazjalnych odbędą się 23 września 2020 r. (środa).

- spotkania z wychowawcami klas ponadpodstawowych odbędą się 24 września 2020 r. (czwartek).

rozpiska sal [ pobierz ]

Bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego! Obowiązuje noszenie maseczek i dezynfekcja rąk.

Z poważaniem Dyrekcja PLO III