Uwaga , uwaga, uwaga !!!

Od dnia 16 września 2020 teren boiska
III LO w Opolu
przy ul. Dubois 28
stanie się placem budowy – remontu nawierzchni.
Teren zostanie odgrodzony i oznaczony: prosimy wszystkich o stosowanie się  do ograniczeń
i zasad bezpieczeństwa.

Przejście pomiędzy III LO i PSP 2
( od ul. Dubois do ul. Katowickiej i odwrotnie) zostanie zamknięte.

Dzisiaj jest środa, 30 wrzesień 2020r,

Wydarzenia i imprezy szkolne [archiwum]

Rok szkolny - 2019/2020

Dyskusje Moderowane SU w Opolu

20 oraz 22 maja odbyły się Dyskusje Moderowane SU w Opolu organizowane przez Ogólnopolska Federacja Młodych

W dyskusjach brali udział uczniowie naszej szkoły! Byli to: Marek Kossakowski oraz Piotr Zatrwanicki. Tematem debat było: Czy e-learning w przyszłości zastąpi edukację tradycyjną?

Wirtualna sesja tureckiego Europejskiego Parlamentu Młodzieży.

W ostatnich dniach uczeń klasy 1an, Kacper Lubiewski, brał udział w pierwszej wirtualnej sesji tureckiego Europejskiego Parlamentu Młodzieży. Samo wydarzenie skupiało się w dużej mierze na ochronie środowiska. Odnalazł się tam więc wspaniale Kacper, który opowiedział delegatom o działalności polskiego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego - jego przedsięwzięciach i aktywizmie. Gratulujemy!

Czyli Pani Kasia, wf dla wszystkich.

Uniwewrsytet Medyczny Wrocław

Szanowni Państwo,

Pandemia niestety nie pozwoliła nam zaprosić uczniów klas maturalnych w mury uczelni. Dlatego wychodzimy na spotkanie do internetu. Jeśli w Państwa szkole znajdują się klasy biologiczno-chemiczne, ratownicze lub inne, które mogą być zainteresowane kierunkami medycznymi, to prosimy o udostępnienie im informacji o Dniu Otwartym Online.

Terminarz e-konsultacji dla maturzystów

Szanowni Państwo; Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów

Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów.
W związku z kolejną informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja br. edukacja nadal prowadzona będzie w formie zdalnej.

Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, które odbędą się w trybie zdalnym w dniach 23 i 24 maja na platformie Discord. Będzie to niepowtarzalna okazja dla maturzystów do poznania naszego Wydziału i porozmawiania ze studentami.

ZMIANY W HARMONOGRAMIE REKRUTACJI

NASTĄPIŁY ZMIANY W TERMINACH REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. NOWE TERMINY ZOSTANĄ PODANE NA STRONIE SZKOŁY DO 26 MAJA 2020 ROKU

100. URODZINY KAROLA WOJTYŁY

Wyjaśnienie MEN dotyczące funkcjonowania szkół

Obecnie szkoły funkcjonują w ograniczonym zakresie. Do 24 maja br. zawieszone są zajęcia stacjonarne w szkołach. Uczniowie mają zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W przygotowywanym rozporządzeniu będzie mowa o przedłużeniu terminu ograniczonego funkcjonowania szkół do 7 czerwca br.

« [1] 2 3 4 5 z 159 stron »