Dzisiaj jest czwartek, 21 wrzesień 2017r,

Matura

Rok szkolny - 2016/2017

Tegoroczni maturzyści i absolwenci z ubiegłych lat

Od 21 kwietnia możecie odbierać w sekretariacie szkoły loginy i hasła do odczytu wyników matury 30 czerwca 2017 r.

SPOTKANIA DYREKTORA SZKOŁY Z KLASAMI 3 LO DOTYCZĄCE EGZAMINÓW MATURALNYCH

OBECNOŚĆ WSZYSTKICH UCZNIÓW OBOWIĄZKOWA
5 KWIETNIA (ŚRODA) AULA
3A i 3B – LEKCJA 5
3C i 3D – LEKCJA 6

Maturzyści

Projekt edukacyjny: Oswajamy matematykę

Bardzo gorąco zachęcamy uczniów klas maturalnych do zapisania się na zajęcia pozwalające powtórzyć wszystkie niezbędne do matury działy matematyki (osobno na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

MATURZYŚCI I ABSOLWENCI!

PRZYPOMINAM, ŻE TYLKO D0 7 LUTEGO 2017 W SEKRETARIACIE SZKOŁY MOŻNA DOKONAĆ ZMIAN W DEKLARACJACH MATURALNYCH.
W DNIACH 8, 9, 10 LUTEGO 2017r. MUSICIE ZWERYFIKOWAĆ POPRAWNOŚĆ DANYCH I WYBORÓW EGZAMINACYJNYCH.

HARMONOGRAM PRÓBNYCH MATUR – 2017r.

Rok szkolny - 2015/2016

Informacja o zadaniu 6.2. z informatyki na poziomie rozszerzonym

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 18 maja 2016 r. w związku z zadaniem 6.2. w egzaminie maturalnym z informatyki w „nowej” formule, przeprowadzonym 17 maja br.

WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI DANYCH MATURALNYCH – OBOWIĄZKOWE DLA UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH I ABSOLWENTÓW

UWAGA MATURZYŚCI !!!

Odbiór świadectw dojrzałości
5 lipca, godz. 10:00
klasy III A i III B - sala nr 5
klasy III C i III D - sala nr 7
Absolwenci z poprzednich lat odbierają zaświadczenia w sekretariacie szkoły.

Wyniki maturalne 2016

Tegoroczni maturzyści i absolwenci, którzy podnosili wyniki matur w tym roku mogą odebrać w sekretariacie login i hasło do elektronicznego odczytu wyniku matury 5 lipca 2016r.

INFORMACJA DLA ZDAJĄCYCH EGZAMIN Z INFORMATYKI – WTOREK 17 .05, GODZ.14.00 !!!

16 MAJA (PONIEDZIAŁEK) NALEŻY PRZYJŚĆ DO SZKOŁY I SPRAWDZIĆ POPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA KOMPUTERA W SALACH 34 I 36. PAN MEŁECH BĘDZIE CZEKAŁ NA WAS W GODZINACH 8.00-10.30.

« [1] 2 3 4 5 z 6 stron »