Dzisiaj jest niedziela, 19 listopad 2017r,

Program stypendialny

Rok szkolny - 2017/2018

Konkursu stypendialnego „Cambridge cLASs” na lata szkolne 2018-20

Cambridge University Polish Society (CU PolSoc) ma przyjemność ogłosić drugą edycję konkursu stypendialnego „Cambridge cLASs” na lata szkolne 2018-20 skierowanego do uczniów I klas polskich szkół ponadgimnazjalnych. Dwójka laureatów otrzyma stypendia ufundowane przez Leysin American School (LAS) w Szwajcarii, które pokrywają koszty dwuletniego cyklu nauki, zakwaterowania i wyżywienia w LAS.

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2018–2020 do następujących szkół UWC:

Sezon stypendialny dla uczniów, studentów i młodych naukowców

Do końca października trwa „sezon na stypendia” – okres, w którym otwarte są nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA KLAS I LICEUM

O STYPENDIACH
TOWARZYSTWA SZKÓŁ
ZJEDNOCZONEGO ŚWIATA IM. PROF. CZARTORYSKIEGO – UNITED WORLD COLLEGES
PIĄTEK 22 WRZEŚNIA 2017 R. GODZ. 12.35 AULA

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC informuje o kolejnej edycji ogólnopolskiego programu stypendiów licealnych AKROPOL. Jest to największa tego typu inicjatywa w Polsce, jeśli nie w Europie, prowadzona i finansowana przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC.

Nabór wniosków do programu stypendialnego „Wspieramy najlepszych II”

Informujemy, że Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków do programu stypendialnego „Wspieramy najlepszych II”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2016/2017. Wszystkich uczniów VII klasy szkoły podstawowej, II i III klas gimnazjum oraz i szkół średnich mieszkających na terenach wiejskich zachęcamy do zapoznania się z naszym programem stypendialnym. Stypendium ma charakter naukowo – socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych i znajdujących się jednocześnie w trudnej sytuacji materialnej.

Rok szkolny - 2016/2017

Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

Do 30ego czerwca maturzystki i studentki kierunków technicznych i ścisłych aplikować mogą do programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel. Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2017/2018, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Programy pomocy stypendialnej

Witam serdecznie,

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku:

gdzie będziecie mogli Państwo na bieżąco śledzić informacje i wydarzenia, które dotyczą programu pomocy stypendialnej realizowanego w ramach projektu pn. „Wspieramy Najlepszych II” realizowanego w ramach RPO WO 2014-2020.

Rejs Mentoringowy Elite Sailing z The Swan School

Osoby myślące o studiach za granicą zachęcamy do udziału w wakacyjnym rejsie mentoringowym Elite Sailing z The Swan School. Stanowi on połączenie indywidualnego programu mentorskiego przygotowującego do aplikacji na studia z wakacyjnym wypoczynkiem na luksusowym jachcie.

« [1] 2 3 4 5 z 10 stron »