Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipiec 2020r,

Program stypendialny

Rok szkolny - 2019/2020

Indeks Start2Star to program stypendialny

Indeks Start2Star to program stypendialny, którego głównym celem jest zapewnienie środków finansowych na odbycie studiów grupie najzdolniejszych i najbardziej aktywnych maturzystów pochodzących z niezamożnych rodzin. W tym roku odbędzie się jego XIII edycja.

10 lat drogi na Harvard

Dla kogo jest ten konkurs?

Celem konkursu jest promowanie studiowania na najlepszych uczelniach na świecie. Wyłaniamy osoby, które według nas mają największe szanse dostać się na jeden z nich. Aby to sprawdzić, poprosimy Cię o wykonanie dwóch zadań oraz chcielibyśmy usłyszeć o Twoich dotychczasowych osiągnięciach.

Konkurs Naukowy E(x)plory

Jeszcze tylko do 31 stycznia 2020 roku można nadsyłać zgłoszenia do bieżącej edycji Konkursu Naukowego E(x)plory.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki i nowych technologii, wynalazców i badaczy w wieku 13-20 lat. Do wygrania stypendia naukowe, wyjazdy międzynarodowe, nagrody rzeczowe.

Rekrutacja Camp Rising Sun 2020

Zwracam się do Państwa jako reprezentant Stowarzyszenia Polskich Wychowanków Camp Rising Sun. Chciałbym zachęcić Państwa szkołę i uczniów do uczestnictwa w naszym programie. Co roku, w wyniku rekrutacji, której szczegóły przedstawione są w załączonych dokumentach, przyznajemy dwa stypendia na 4-tygodniowy wyjazd na letni obóz Camp Rising Sun w USA dla wybitnie uzdolnionych polskich uczniów.

Program Stypendialny Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Już 15 lutego 2020 roku startuje rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2020 - Rekrutacja

REKRUTACJA TRWA!

Cambridge cLASs

Kwalifikacje do szkół UWC 2020

Znajdź z nami stypendium dopasowane do Ciebie!

Czy wiesz, że organizacje pozarządowe i samorządy stanowią ponad 80% wszystkich realizatorów programów stypendialnych w Polsce?

Rok szkolny - 2018/2019

Program FLEX 2019/2020 - szansa na darmową edukację w USA

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »