Uwaga , uwaga, uwaga !!!

Od dnia 16 września 2020 teren boiska
III LO w Opolu
przy ul. Dubois 28
stanie się placem budowy – remontu nawierzchni.
Teren zostanie odgrodzony i oznaczony: prosimy wszystkich o stosowanie się  do ograniczeń
i zasad bezpieczeństwa.

Przejście pomiędzy III LO i PSP 2
( od ul. Dubois do ul. Katowickiej i odwrotnie) zostanie zamknięte.

Dzisiaj jest środa, 30 wrzesień 2020r,

Program stypendialny

Rok szkolny - 2019/2020

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia

Szanowni Państwo,

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 6 lipca 2020 roku rozpocznie rekrutację do 9 Edycji stypendiów akademickich na rok 2020/2021.

Indeks Start2Star to program stypendialny

Indeks Start2Star to program stypendialny, którego głównym celem jest zapewnienie środków finansowych na odbycie studiów grupie najzdolniejszych i najbardziej aktywnych maturzystów pochodzących z niezamożnych rodzin. W tym roku odbędzie się jego XIII edycja.

10 lat drogi na Harvard

Dla kogo jest ten konkurs?

Celem konkursu jest promowanie studiowania na najlepszych uczelniach na świecie. Wyłaniamy osoby, które według nas mają największe szanse dostać się na jeden z nich. Aby to sprawdzić, poprosimy Cię o wykonanie dwóch zadań oraz chcielibyśmy usłyszeć o Twoich dotychczasowych osiągnięciach.

Konkurs Naukowy E(x)plory

Jeszcze tylko do 31 stycznia 2020 roku można nadsyłać zgłoszenia do bieżącej edycji Konkursu Naukowego E(x)plory.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki i nowych technologii, wynalazców i badaczy w wieku 13-20 lat. Do wygrania stypendia naukowe, wyjazdy międzynarodowe, nagrody rzeczowe.

Rekrutacja Camp Rising Sun 2020

Zwracam się do Państwa jako reprezentant Stowarzyszenia Polskich Wychowanków Camp Rising Sun. Chciałbym zachęcić Państwa szkołę i uczniów do uczestnictwa w naszym programie. Co roku, w wyniku rekrutacji, której szczegóły przedstawione są w załączonych dokumentach, przyznajemy dwa stypendia na 4-tygodniowy wyjazd na letni obóz Camp Rising Sun w USA dla wybitnie uzdolnionych polskich uczniów.

Program Stypendialny Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Już 15 lutego 2020 roku startuje rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Konkurs Naukowy E(x)plory 2020 - Rekrutacja

REKRUTACJA TRWA!

Cambridge cLASs

Kwalifikacje do szkół UWC 2020

Znajdź z nami stypendium dopasowane do Ciebie!

Czy wiesz, że organizacje pozarządowe i samorządy stanowią ponad 80% wszystkich realizatorów programów stypendialnych w Polsce?

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »