Dzisiaj jest czwartek, 21 wrzesień 2017r,

Program stypendialny

Rok szkolny - 2017/2018

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2016/2017. Wszystkich uczniów VII klasy szkoły podstawowej, II i III klas gimnazjum oraz i szkół średnich mieszkających na terenach wiejskich zachęcamy do zapoznania się z naszym programem stypendialnym. Stypendium ma charakter naukowo – socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych i znajdujących się jednocześnie w trudnej sytuacji materialnej.

Rok szkolny - 2016/2017

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA OPOLA DLA OLIMPIJCZYKA

PROGRAM WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONYCH UCZNIÓW SZKÓŁ MIASTA OPOLA

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce” (MoN)

Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”. Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularz on-line wysłany przez Kandydata w terminie od 15 lutego do 31 marca 2017 roku za pośrednictwem strony www.efc.edu.pl.

X EDYCJA PROJEKTU Indeks Start2star

Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich

Program naukowo-edukacyjny ADAMED SmartUP

Szanowni Państwo,
innowacyjny program naukowo-edukacyjny ADAMED SmartUP objęty m.in. patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, skierowany jest do uczniów w wieku od 15 do 19 lat oraz do szkół ponadpodstawowych, a także do nauczycieli. Inicjatywa składa się z dwóch głównych elementów: platformy wiedzy www.adamedsmartup.pl oraz programu stypendialnego dla wybitnie uzdolnionej młodzieży.

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym
Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego
ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2017–2019
do międzynarodowych szkół prywatnych w Wielkiej Brytanii i Austrii:

Konkurs stypendialny "Cambridge cLASs"

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa w imieniu Cambridge University Polish Society (CU PolSoc), czyli stowarzyszenia polskich studentów na uniwersytecie w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. W tym roku, razem z Leysin American School w Szwajcarii (LAS), mamy przyjemność organizować konkurs stypendialny “Cambridge cLASs” skierowany do najzdolniejszych uczniów klas 1. szkół ponadgimnazjalnych.

Program FLEX

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz American Councils for International Education zapraszają uczniów szkół średnich do udziału w Programie FLEX. Jest on finansowany przez Departament Stanu USA. Umożliwia polskim uczniom naukę w amerykańskiej szkole średniej w roku szkolnym 2017/18. O udział w programie mogą ubiegać się uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz klas pierwszych liceum. Uczestnicy będą goszczeni przez amerykańskie rodziny, dzięki czemu lepiej poznają kulturę tego kraju. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym do szkół UWC

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego
ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2017–2019

« [1] 2 3 4 5 z 8 stron »