Dzisiaj jest wtorek, 10 grudzień 2019r,

Olimpiady i konkursy

Rok szkolny - 2019/2020

Konferencja Women2Women w Bostonie - Karolina Tulik

W pierwszej połowie sierpnia miałam okazję spełnić swoje wielkie marzenie i reprezentować Polskę na międzynarodowej konferencji Women2Women w Bostonie, w Stanach Zjednoczonych.

16th National Selection Conference of EYP Poland w Gdańsku Trójkowicze z sukcesami

Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego, to wyjątkowy czas, w którym miała miejsce 16 Narodowa Sesja Selekcyjna Konferencji Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Polsce (16th National Selection Conference of EYP Poland).

Wspaniały sukces młodej matematyczki z III LO

Nasz były uczeń MIKOŁAJ PATER z klasy 3b

W dniu 04.09.2019 miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które na trwałe zapisze się w historii naszej szkoły i nie tylko.

Nasz były uczeń MIKOŁAJ PATER z klasy 3b brał udział w finale 41. Konkursu Uczniowskich Prac z Matematyki im. Pawła Domańskiego, który był organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne i czasopismo Delta. Finał składał się z dwóch części - pierwsza obejmowała odczyt i dyskusję na temat pracy finalisty na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, a druga część miała miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rok szkolny - 2018/2019

Nominacje UWC wręczone na Reunion Polska 2019

13 lipca na corocznym spotkaniu byłych, obecnych i nominowanych w danym roku stypendystów Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. P. Czartoryskiego zostały przekazane dyplomy dla uczniów polskich szkół, którzy od września rozpoczną naukę w collegiach UWC na całym świecie oraz stypendiowanych szkołach prywatnych w Wielkiej Brytanii.

Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych Politechnika Wrocławska, 18-19 maja 2019
Jedną z 10 laureatów mistrzostw w swej kategorii wiekowej C2 została
MARTYNA ŁOPIANIAK
uczennica III klasy Publicznego Gimnazjum nr 9 Dwujęzycznego w Opolu
GRATULACJE !!!

V edycja Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

PITAGOREJCZYK 2019

Opolski Kurator Oświaty wręczył laureatomtegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W poniedziałek 20 maja 2019
Opolski Kurator Oświaty - Pan Michał Siek -
wręczył laureatom tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, 51. Małej Olimpiady Matematycznejoraz Konkursu na delegatów tegorocznej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży nagrody i dyplomy.

FINALIŚCI OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

W dniach 5-7.04 uczniowie naszej szkoły - Michał Łazarczyk (1a) i Michał Tratkiewicz (2c) uczestniczyli w zawodach centralnych jubileuszowej LX edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (pod hasłem przewodnim "Polska i jej sąsiedzi") i jako jedyni spośród reprezentantów Opolszczyzny uzyskali tytuły Finalistów.

« [1] 2 3 4 5 z 20 stron »