Dzisiaj jest piątek, 17 styczeń 2020r,

Rok szkolny - 2013/2014

LEKCJA Z MISTRZEM

26 listopada 2013 r. w Hali Namiotowej naszej szkoły gościliśmy znakomitych sportowców i trenerów. Celem spotkania było m.in. zachęcanie uczniów do uprawiania sportu i podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej.

Mistrzostwa Opola w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Dnia 7.11.2013 r odbyły się mistrzostwa Opola w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW , których organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu. W meczach eliminacyjnych nasi uczniowie zajęli 2 miejsce, przegrywając tylko jedną bramką o 1 miejsce z gospodarzem rozgrywek – PG1.

Mamy brązowy medal w badmintonie chłopców!

25.10.2013r. Grzegorz Okos IIIgA, Jakub Wróbel IIIgA i Jakub Kaziszyn IgB, wywalczyli trzecie miejsce na Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w Opolu.

Sukces zespołu III LO na Rajdzie Przygodowym WYZWANIE 2013

ALEKSANDRA SZYMAINDA I TOMASZ KRÓLICKI - DUET III LO W OPOLU

ZAJĄŁ 2 MIEJSCE W KATEGORII JUNIORÓW - WŚRÓD ZESPOŁÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

Mistrzyni Polski Młodzików w zawodach strzeleckich!!!

Katarzynie Buczek lepiej nie wchodzić na linię strzału – jej jesienne sukcesy udowadniają świetną formę i doskonale skuteczne „oko”. Katarzyna, zawodniczka LOK ALU – PRO Opole, trenująca pod opieka Pani Teresy Małaczyńskiej, uczennica klasy III g A naszego gimnazjum, we wrześniu „wystrzelała”:

« 10 11 12 13 [14] z 14 stron »