Szanowni Państwo,

Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów,

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Informuję, że od dnia 18 stycznia 2021 roku  na czas  nieokreślony powracamy do edukacji w formie zdalnej, zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

Proszę o kontaktowanie się z wychowawcami i nauczycielami poprzez e – dziennik, z sekretariatem szkoły telefonicznie lub emailowo.

Życzę zdrowia i do zobaczenia w sieci !

Dyrektor PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest sobota, 16 styczeń 2021r,

Rok szkolny - 2018/2019

Rok szkolny - 2017/2018

Licealista na rynku pracy

Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej jako III misja Uniwersytetu Opolskiego

Wychować człowieka mądrego

Drodzy Rodzice,
Poszukując sposobów, dzięki którym nasza szkoła będzie stawała się dla Naszych Uczniów, dla Was, jako ich Rodziców oraz dla nas, Nauczycieli, coraz bardziej przyjaznym miejscem, w którym Każdy Uczeń będzie miał możliwość odkrycia w sobie i rozwijania swoich zdolności oraz predyspozycji, w zgodzie ze swoimi możliwościami, potrzebami i zainteresowaniami, chcielibyśmy zachęcić Was do zaakceptowania i wsparcia naszych działań we wprowadzeniu do naszej szkoły wyjątkowej metody zindywidualizowanej pracy
z każdym uczniem, którą określa się mianem tutoringu.

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

„Odkrywcy Sekretów Nauki”

SZKOŁA UCZESTNICZNY W PROJEKCIE
" ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI AO - WZROST KOMPETENCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA OBSZARZE AGLOMERACJI OPOLSKIEJ"

Rok szkolny - 2016/2017