Dzisiaj jest piątek, 17 styczeń 2020r,

Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej jako III misja Uniwersytetu Opolskiego

Wychować człowieka mądrego

Drodzy Rodzice,
Poszukując sposobów, dzięki którym nasza szkoła będzie stawała się dla Naszych Uczniów, dla Was, jako ich Rodziców oraz dla nas, Nauczycieli, coraz bardziej przyjaznym miejscem, w którym Każdy Uczeń będzie miał możliwość odkrycia w sobie i rozwijania swoich zdolności oraz predyspozycji, w zgodzie ze swoimi możliwościami, potrzebami i zainteresowaniami, chcielibyśmy zachęcić Was do zaakceptowania i wsparcia naszych działań we wprowadzeniu do naszej szkoły wyjątkowej metody zindywidualizowanej pracy
z każdym uczniem, którą określa się mianem tutoringu.

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

„Odkrywcy Sekretów Nauki”

SZKOŁA UCZESTNICZNY W PROJEKCIE
" ODKRYWCY SEKRETÓW NAUKI AO - WZROST KOMPETENCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA OBSZARZE AGLOMERACJI OPOLSKIEJ"

Rok szkolny - 2016/2017

LOGICZNY UCZEŃ

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE < LOGICZNY UCZEŃ> REALIZOWANYM OD WRZEŚNIA 2017R WRAZ Z UNIWERSYTETEM OPOLSKIM

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW

INFORMACJE O PROJEKCIE „ODKRYWAMY SEKRETY NAUKI” Gimnazjum

INFORMACJE O PROJEKCIE „ODKRYWAMY SEKRETY NAUKI” LICEUM

Rok szkolny - 2014/2015

Gimnazjalna akademia – program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola

Dot. realizacji Projektu „Gimnazjalna akademia – program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola”
Nr POKL.09.01.02-16-023/14
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Uwaga Uczniowie Liceum

Trwa rekrutacja uczestników projektu pn.: „Program rozwojowy liceów ogólnokształcących miasta Opola”.

« 1 [2] 3 4 z 4 stron »