Szanowni Państwo:

zgodnie z zapisami Rozporządzenia MEIN, które  na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz. 4) zarządza kontynuowanie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389, z późn. zm.20 informuję,

że od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021 r. nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.

W tych dwóch tygodniach planowo obywać się będą kolejne próbne egzaminy maturalne dla naszych uczniów klas III oraz zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminów z języka polskiego i matematyki w formie stacjonarnej.

Harmonogramy proszę śledzić na stronie www szkoły.

Życzę zdrowia

Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest niedziela, 28 luty 2021r,

Rok szkolny - 2014/2015

Gimnazjalna akademia – program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola

Dot. realizacji Projektu „Gimnazjalna akademia – program rozwojowy szkół gimnazjalnych Miasta Opola”
Nr POKL.09.01.02-16-023/14
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską

Uwaga Uczniowie Liceum

Trwa rekrutacja uczestników projektu pn.: „Program rozwojowy liceów ogólnokształcących miasta Opola”.

Zakwalifikowani do odbycia stażu

Staże zawodowe dla uczniów liceów Miasta Opola - EDYCJA II

Zapraszam do udziału w projekcie "Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola - II edycja". Liczba stażystów w projekcie wynosi 7 osób. W przypadku braku wystarczającej liczby chętnych w stażach mogą wziąć udział także uczniowie klas pierwszych. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminami naboru oraz wypełnij i oddaj do dnia 25.05.2015r. (do wychowawcy klasy) następujące dokumenty: formularz zgłoszenia udziału, ankieta wstępna, dane uczestnika biorącego udział w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, deklaracja uczestnictwa oraz oświadczenie o adresie i numerze konta. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez uczestnika projektu i jego rodzica/opiekuna prawnego, niezależnie od tego, czy uczestnik jest pełnoletni, czy nie. Informacje na temat projektów znajdują się także na tablicy doradcy zawodowego.

Staże zawodowe dla uczniów liceów Miasta Opola - EDYCJA I

Zapraszam do udziału w projekcie "Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola". Liczba stażystów w projekcie wynosi 7 osób. W przypadku braku wystarczającej liczby chętnych w stażach mogą wziąć udział także uczniowie klas pierwszych. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminami naboru oraz wypełnij i oddaj do dnia 25.05.2015r. (do wychowawcy klasy) następujące dokumenty: formularz zgłoszenia udziału, ankieta wstępna, dane uczestnika biorącego udział w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, deklaracja uczestnictwa oraz oświadczenie o adresie i numerze konta. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez uczestnika projektu i jego rodzica/opiekuna prawnego, niezależnie od tego, czy uczestnik jest pełnoletni, czy nie. Informacje na temat projektów znajdują się także na tablicy doradcy zawodowego.

Rok szkolny - 2013/2014

Uwaga uczniowie klas II liceum!!!

Rusza rekrutacja do realizowanego projektu UE
“Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola”

Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola

„Staże zawodowe dla uczniów liceów ogólnokształcących Miasta Opola”
nr POKL.09.01.02-16-009/13
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!”

PROJEKT DLA GIMNAZJALISTÓW NOWOCZESNA EDUKACJA KLUCZEM DO SUKCESU

Rok szkolny - 2011/2012

Zainteresowanie uczniów fizyką kluczem do sukcesu

10 uczniów klasy IId w roku szkolnym 2011/2012 brało udział w projekcie unijnym
Zainteresowanie uczniów fizyką kluczem do sukcesu!
W ramach projektu uczestniczyliśmy w 24 godzinach zajęć na Uniwersytecie Opolskim. Prowadzone były również zajęcia w szkole na platformie internetowej i doświadczalne.
W czasie zajęć uczniowie realizowali projekt pt. „Alternatywne źródła energii”.
Pracownia Fizyczna wzbogaciła się w zestawy pomocy naukowych do projektów: alternatywne źródła energii, elektrownia wiatrowa , ekologia, wykrywanie promieniowania elektromagnetycznego.

« 1 2 [3] 4 z 4 stron »