UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2018/2019

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS 1 i 2 liceum

7 grudnia (piątek) po 3 lekcji
DRUŻYNY:8 osób z klasy (4dziewczynki i 4 chłopców)
UWAGA:z lekcji zwolnieni są tylko uczniowie grający w turnieju !!!
Zapisy u nauczycieli w-f

MICHAŁ WACHNICKI kl. Ie MISTRZEM EUROPY

W dniach 23-24 listopada 2018 roku w Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Startowało w nich ponad 400 zawodników. Jednym z reprezentantów Polski był Michał Wachnicki, uczeń klasy 1e, który został mistrzem Europy, wygrywając kategorię kadetów w konkurencji kata (układy ataku i obrony).

XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW do lat 18 SHINKYOKUSHIN

SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

5 listopada odbył się w naszej szkole turniej szachowy z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów gimnazjum jak i liceum.

Rok szkolny - 2017/2018

Sukcesy na plażówce

Świetnie spisały się nasze pary siatkarskie na międzyszkolnych zawodach w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych.

Mistrzostwa Opola w pływaniu drużynowym i indywidualnie

Wspaniałe występy naszych gimnazjalistów na Mistrzostwach Opola w pływaniu drużynowym i indywidualnie. Po bardzo emocjonujących startach obie sztafety dziewcząt i chłopców wywalczyły złote medale!

MISTRZOSTWA OPOLA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM I INDYWIDUALNYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

16 kwietnia 2017 uczniowie naszego liceum startowali w Mistrzostwach Opola Szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym na dyst.6x50m oraz w pływaniu indywidualnym.

Złoty Medal i tytuł Mistrza Opola w piłce nożnej

Ogromny sukces naszych gimnazjalistek w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej na trawie!!!
Po bardzo trudnych eliminacjach i meczach finałowych, dnia 25.04.2018 dziewczęta pokonały drużyny z PG7, PG8,PG5 zdobywając Złoty Medal i tytuł Mistrza Opola w piłce nożnej.

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych, w lekkiej atletyce

W dniu 16 maja 2018 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce. Po raz kolejny bardzo dobry występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Oto nasi medaliści:

Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce

W dniu 15 maja 2018 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce. Po raz kolejny bardzo dobry występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Zdobyliśmy łącznie 12 medali w tym aż 7 złotych.

« 1 2 [3] 4 5 z 15 stron »