Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest czwartek, 16 lipiec 2020r,

Wydarzenia i imprezy szkolne [archiwum]

Rok szkolny - 2019/2020

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Opolu bawili się na studniówce w hotelu Arkas w Prószkowie

Nadszedł wyczekiwany czas studniówek, poprzedzających najgorętszy czas przygotowań do matury. W sobotę 1. lutego 2020 w hotelu Arkas w Prószkowie odbyła się uroczysta studniówka klas trzecich naszego liceum. Tradycyjnie bal otwarto polonezem, w tym roku odtańczonym do przejmującej kompozycji Bartosza Chojdeckiego z filmu Czas Honoru.

Oswajamy Matematykę

Od dnia 11 marca zajęcia z matematyki
dla maturzystów prowadzone w ramach projektu Oswajamy Matematykę
zostały odwołane.

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH

DZIEŃ OTWARTY W TRÓJCE

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Opole, 1 marca 2020r.

SPOTKANIE AUTORSKIE ABSOLWENTA III LO

MARKA ZATWARNICKIEGO
NOWA POWIEŚĆ, NOWA PRZYGODA
26 lutego 2020
Sala Konferencyjna MBP
ul. Minorytów 4
ZAPRASZAMY !!!

Trójkowicze w polonezie na opolskim rynku

Po raz 18 opolscy maturzyści mogli zatańczyć wspólnego poloneza, poprowadzonego w tym roku m.in. przez Pana Prezydenta Miasta Opola, Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Opolskiego , prof. Marka Masnyka.

Trójkowicze i (nie)ostatni lot w kosmos

W środę 5 lutego uczniowie naszej klasy 2C mieli okazję uczestniczyć w wystawie organizowanej przez Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Opolu.

Kolejna z dyskusji panelowych w III LO

Podsumowanie 2019 roku w polityce międzynarodowej.
Dzięki współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Opolu uczniowie klas humanistycznych mogli po raz kolejny wziąć udział w panelowej dyskusji, po wprowadzeniu w aktualną problematykę międzynarodową przez moderujących spotkanie współpracowników RODM pod przewodnictwem dra Stanisława Niewińskiego.

Procedura - organizowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej - zindywidualizowana ścieżka kształcenia

« 1 2 [3] 4 5 z 155 stron »