Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest czwartek, 16 lipiec 2020r,

Program stypendialny

Rok szkolny - 2017/2018

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA KLAS I LICEUM

O STYPENDIACH
TOWARZYSTWA SZKÓŁ
ZJEDNOCZONEGO ŚWIATA IM. PROF. CZARTORYSKIEGO – UNITED WORLD COLLEGES
PIĄTEK 22 WRZEŚNIA 2017 R. GODZ. 12.35 AULA

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC

Edukacyjna Fundacja im. prof. Czerneckiego EFC informuje o kolejnej edycji ogólnopolskiego programu stypendiów licealnych AKROPOL. Jest to największa tego typu inicjatywa w Polsce, jeśli nie w Europie, prowadzona i finansowana przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC.

Nabór wniosków do programu stypendialnego „Wspieramy najlepszych II”

Informujemy, że Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków do programu stypendialnego „Wspieramy najlepszych II”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2016/2017. Wszystkich uczniów VII klasy szkoły podstawowej, II i III klas gimnazjum oraz i szkół średnich mieszkających na terenach wiejskich zachęcamy do zapoznania się z naszym programem stypendialnym. Stypendium ma charakter naukowo – socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych i znajdujących się jednocześnie w trudnej sytuacji materialnej.

Rok szkolny - 2016/2017

Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

Do 30ego czerwca maturzystki i studentki kierunków technicznych i ścisłych aplikować mogą do programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel. Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2017/2018, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Programy pomocy stypendialnej

Witam serdecznie,

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku:

gdzie będziecie mogli Państwo na bieżąco śledzić informacje i wydarzenia, które dotyczą programu pomocy stypendialnej realizowanego w ramach projektu pn. „Wspieramy Najlepszych II” realizowanego w ramach RPO WO 2014-2020.

Rejs Mentoringowy Elite Sailing z The Swan School

Osoby myślące o studiach za granicą zachęcamy do udziału w wakacyjnym rejsie mentoringowym Elite Sailing z The Swan School. Stanowi on połączenie indywidualnego programu mentorskiego przygotowującego do aplikacji na studia z wakacyjnym wypoczynkiem na luksusowym jachcie.

Stypendium Funduszu Stypendialnego Talenty

Szanowni Państwo

Zwracamy się z prośbą o przekazanie uczniom Państwa szkoły informacji o możliwości ubiegania się o stypendium Funduszu Stypendialnego Talenty.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci już od ponad 30 lat pomaga w rozwoju uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych o wybitnych uzdolnieniach naukowych i artystycznych. Organizujemy obozy naukowe, warsztaty i wiele innych projektów dla zdolnej młodzieży z całej Polski.

Początek sezonu stypendialnego

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

« 1 2 [3] 4 5 z 12 stron »