Dzisiaj jest wtorek, 10 grudzień 2019r,

Program stypendialny

Rok szkolny - 2016/2017

Początek sezonu stypendialnego

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

Staże Badawczo-Rozwojowe E(x)plory 2017

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w Stażach Badawczo-Rozwojowych E(x)plory 2017. Jest to niepowtarzalna okazja, aby korzystając z profesjonalnego zaplecza laboratoryjnego oraz wsparcia merytorycznego specjalistów przygotować własny projekt badawczy i zgłosić go do Konkursu Naukowego E(x)plory. Staże odbywają się w okresie wakacyjnym na uczelniach wyższych, w instytutach naukowo-badawczych oraz innowacyjnych przedsiębiorstwach.

Stypendium naukowe

Pod opieką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci co roku jest ponad 500 zdolnych i pracowitych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i podstawowych. Do naszego programu zapraszamy również utalentowanych muzyków, plastyków i tancerzy baletowych.

Program stypendialny "The Kronospan Scholarship"

Mamy zaszczyt skierować do uczniów Państwa Szkoły ofertę udziału we wstępnych kwalifikacjach do programu stypendialnego "The Kronospan Scholarship". Jest to wspólna inicjatywa Babson College oraz Fundacji Kronospan, adresowana do uczniów najlepszych szkół średnich w Polsce.

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA OPOLA DLA OLIMPIJCZYKA

PROGRAM WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONYCH UCZNIÓW SZKÓŁ MIASTA OPOLA

Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce” (MoN)

Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła rekrutację do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”. Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularz on-line wysłany przez Kandydata w terminie od 15 lutego do 31 marca 2017 roku za pośrednictwem strony www.efc.edu.pl.

X EDYCJA PROJEKTU Indeks Start2star

Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich

Program naukowo-edukacyjny ADAMED SmartUP

Szanowni Państwo,
innowacyjny program naukowo-edukacyjny ADAMED SmartUP objęty m.in. patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, skierowany jest do uczniów w wieku od 15 do 19 lat oraz do szkół ponadpodstawowych, a także do nauczycieli. Inicjatywa składa się z dwóch głównych elementów: platformy wiedzy www.adamedsmartup.pl oraz programu stypendialnego dla wybitnie uzdolnionej młodzieży.

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym
Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego
ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2017–2019