UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2009/2010

Relacja z Załęcza

3 dni spędzone w Załęczu Wielkim na badawczych warsztatach w ramach projektu unijnego realizowanego z szkole , miały być dla naszej grupy czasem intensywnej pracy umysłowej w kierunku szczególnie określanym za trudny, a zatem w kierunku matematycznym.

Realizacja Projektu

„Via ad Artes – program rozwojowy liceów ogólnokształcących Miasta Opola”
w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Plan zajęć w dniach 19 – 23. 10 2009

Podział na grupy

Lista rezerwowa uczniów

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w realizacji projektu zgodnie z Regulaminem Naboru i Uczestnictwa

REGULAMIN NABORU I UCZESTNICTWA

w Zespole Szkół Ogólnokształcących – III Liceum Ogólnokształcącym
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Regulamin określa zasady naboru i uczestnictwa w projekcie pn. „Via ad Artes – program rozwojowy liceów ogólnokształcących Miasta Opola” (dalej zwany Projektem) w ramach Działania 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego przez Urząd Miasta Opola oraz licea ogólnokształcące funkcjonujące w Opolu. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rok szkolny - 2007/2008

plan