Dzisiaj jest wtorek, 10 grudzień 2019r,

Wydarzenia i imprezy szkolne [archiwum]

Rok szkolny - 2018/2019

Etap wojewódzki przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ TALENTÓW

Złóż wniosek do 30.06

Egzamin z języka angielskiego do klas 1C (dwujęzyczne)

Przypominamy, że osoby, które zgłosiły swój udział w egzaminie z języka angielskiego do klas 1C (dwujęzyczne), muszą zgłosić się w podanych terminach z legitymacją szkolną lub innym dokumentem tożsamości!

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Serdecznie zapraszamy laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, 51. Małej Olimpiady Matematycznej, wraz z nauczycielem i rodzicem na podsumowanie zmagań konkursowych w roku szkolnym 2018/2019.

W DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA #ZaczynamOdSiebie

Do 2021 roku ze sklepów znikną plastikowe jednorazówki (patyczki higieniczne, plastikowe widelce, noże, łyżki, talerze, słomki, mieszadełka do napojów, patyczki do balonów, pojemniki do żywności i styropianowe kubeczki).

Maraton Opolski - wolontariusze poszukiwani

Informacja o Stypendium akademickim im. Jerzego Juzonia

« 2 3 [4] 5 6 z 148 stron »