Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

Rok szkolny - 2017/2018

Ala Dolińska brązową medalistka Mistrzostw Polski

Wakacje to nie tylko okres beztroskiej laby i wypoczynku. Dla naszych szkolnych lekkoatletów to okres najważniejszych zawodów sportowych i obozów przygotowawczych. Całoroczna ciężka praca zaowocowała jednak spektakularnymi sukcesami.

Rok szkolny - 2016/2017

Zawody sportowe

Dnia 24.05 Dziewczyny i chłopcy z gimnazjum walczyli na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w konkurencjach biegowych, rzutowych i skocznościowych. Zdobywając miejsca na podium oraz te dalsze.

Fenomenalny występ naszych licealistów w Badmintonie

W dniu 26 maja odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie. Naszą złotą trójkę reprezentowały: Alicja Sierakowska, Ania Królicka i Justyna Nadbrzeżna natomiast srebrną męską drużynę: Sven Solish, Franek Matejka i Alex Wrzosek. Dziewczyny w pięknym stylu przeszły eliminacje wygrywając wszystkie spotkania by na końcu zwyciężyć z bardzo dobrym zespołem ze "Staszica", ubiegłorocznymi zwyciężczyniami.

Dziewczyny z gimnazjum zdobyły 3 miejsce w piłce nożnej w finale Opola

Po dość trudnym pojedynku z PG7 dziewczyny nie poddały się i zremisowały ze szkołą PG8, natomiast mecz z PG5 wygrały. Co dało im 3 miejsce

Sukces szachistów na Mistrzostwach Polski

Dobiegły końca całoroczne zmagania szachistów na zawodach szkolnych szkół ponadgimnazjalnych.

Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych

Na Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w dniu 23 maja 2017 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków, doskonały występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Zdobyliśmy łącznie 17 medali w tym: 7 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych.

Międzyszkolne Mistrzostwa Opola - Gimnazjum

Uczniowie naszego gimnazjum 27.04.2017 wzięli udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Opola w pływaniu drużynowym. Oprócz sztafet na dystansie 8x50m, każdy z uczestników musiał przepłynąć indywidualnie wybranym przez siebie stylem dystans 100m lub 50m.

Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych

25 kwietnia 2017 uczniowie naszego liceum startowali w Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym na dyst. 8x50m oraz w pływaniu indywidualnym.

Kolejny sukces wspaniałego Judoki – Jakuba Pankowskiego

uczeń klasy I b naszej szkoły – III LO w Opolu, reprezentant KJ AZS Opole, zdobył złoty medal (w kat. do 66 kg) w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach Halowych, która odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim.

Witaj Wiosno

W Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III, pierwszy dzień wiosny,to doskonały termin do organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych. W ubiegłych latach w szkole odbywały się rozgrywki w grach zespołowych, w tym roku zorganizowano konkurs skoku wzwyż „Witaj Wiosno”. Z tej okazjiszkoła miała przyjemność gościć dawnych i obecnych, opolskich mistrzów tej konkurencji.

« 3 4 [5] 6 7 z 15 stron »