Dzisiaj jest piątek, 17 styczeń 2020r,

Rok szkolny - 2016/2017

Brawa dla Amelii Konfisz, ucz. kl. 1gB

Dwa dni rywalizacji, ponad 550 młodych uczestników z całej Polski, setki walk na trzech matach i ogromne emocje. Amelia Konfisz z (KŚJ AZS Opole) w wadze do 57 kg. stoczyła sześć walk, wygrywając pięć z nich i zdobyła brązowy medal.

Sukcesy naszych lekkoatletów w biegach przełajowych

6 października 2016 r. w Lasocicach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Biegach Przełajowych. Doskonale zaprezentowali się w tych zawodach, nasi licealiści.

Rok szkolny - 2015/2016

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym

Bardzo dobry wystąp naszych pływaków z gimnazjum w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym, który miał miejsce 17.05.2016r w K-Kozlu.

ZŁOTO DLA NASZYCH SZACHISTÓW !!!

Wielki sukces osiągnęła drużyna naszego liceum w Mistrzostwach Opola w Szachach Drużynowych. W drodze po złoty medal zespół nasz nie miał sobie równych i pokonał wszystkie szkoły:

KOLEJNE SUKCESY W PLAŻÓWCE

14 czerwca jak co roku odbyły się Mistrzostwa Opola w Siatkówce Plażowej. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Misiak i Jakub Jakimów. Po wyczerpujących 3ech meczach chłopcy obronili 2miejsce!!! W pierwszym spotkaniu chłopcy przegrali z PG nr 8 natomiast kolejne spotkania zarówno z PG nr 6 jak i PG nr 7 nasza drużyna wygrała w pięknym stylu. Serdecznie Wam gratuluje i dziękuję za włożony wysiłek. A. Branigan

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH - POKRZYWNA

Brązowe medale w sztafetach w pływaniu szkół ponadgimnazjalnych !!!

21 kwietnia 2016 młodzież z naszego liceum wzięła udział w Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Nasze dwie sztafety dziewcząt i chłopców zajęły trzecie miejsce zdobywając brązowy medal.

Finał piłki siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych

Dobiegły końca zmagania Szkół Gimnazjalnych w Mistrzostwach Opola w piłce siatkowej chłopców. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie pokonując PG nr 5, PG nr 1 i PG nr 6 i awansowali do finałowej czwórki wraz z PG nr 8, PG nr 7 i PG nr 6.
Podczas turnieju finałowego nasi zawodnicy ulegli zespołowi z PG 7 i PG 6 i zwyciężyli z PG nr 8. O przyznaniu miejsc decydowały małe punkty. Ostatecznie drużyna nasza zajęła 4 miejsce.

Brązowy medal dla dziewcząt z gimnazjum w pływaniu sztafetowym!

W środę, 23.03.2016r. dziewczęta i chłopcy z naszego gimnazjum wzięli udział w Mistrzostwach Opola Szkół Gimnazjalnych w pływaniu sztafetowym i pływaniu indywidualnym.

Piłkarze ręczni na podium Mistrzostw Opola

Udanie dla naszych licealistów zakończyła się trzyetapowa rywalizacja w tegorocznych rozgrywkach piłki ręcznej. W rozegranych w dniu 24 lutego 2016 r. zawodach finałowych, nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce.

« 4 5 [6] 7 8 z 14 stron »