UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2016/2017

Medale naszych narciarzy w Zieleńcu

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, zorganizował w Zieleńcu Mistrzostwa Miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim. Startujący w zawodach, nasi gimnazjaliści i licealiści mogą być zadowoleni z osiągniętych wyników.

Rafał Polak zwycięża w biegu WOŚP w Opolu

Spektakularny sukces odniósł uczeń naszego liceum Rafał Polak (1d), który zwyciężył w biegu "Policz sie z cukrzycą", organizowanym w ramach WOŚP 2017. W niedzielę 15 stycznia o godz.12.30, kilkuset biegaczy wystartowało z Placu Wolności, na trasę 4 kilometrowego biegu. Wśród uczestników biegu nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Oprócz wspomnianego Rafała w biegu wystartowali: Krzysztof Garbowicz, Patryk Dobrowolski, Filip Gajewski i Karolina Tulik.

SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW !!!

Tuż przed świętami zakończyły się zmagania szachistów w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych. Nasza szkolna drużyna pierwszy etap rozpoczęła od sukcesu wygrywając finał miejski i zdobywając 1 miejsce wśród wszystkich szkół licealnych w Opolu (w tym pokonując stałego rywala z PLO nr 2).

Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt

15 grudnia 2016 r odbył się w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 7 w Opolu przy ul.Oleskiej 68 *Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt*. *Reprezentacja naszego gimnazjum zdobyła 3 miejsce - brązowy medal !!*

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO – „BIOLCHEMY” NIEPOKONANE !!! Dzień Świętego Mikołaja młodzież naszego liceum spędziła na sportowo. Reprezen

Dzień Świętego Mikołaja młodzież naszego liceum spędziła na sportowo. Reprezentacje klas 1 i 2 wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach - Drużynowo

Uczniowie z gimnazjum wywalczyli srebrny medal w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowo!!!

MIKOŁAJKI NA WESOŁO

Jak co roku w grudniu, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla klas pierwszych gimnazjum MIKOŁAJKI NA WESOŁO .

Brązowy medal - piłka nożna chłopcy

Dnia 10.11.2016 roku reprezentacja chłopców z gimnazjum wywalczyła brązowy medal w finale mistrzostw Opola w piłcę nożnej. Po trudnych eliminacjach ze szkołą PG 5 i PG4 awansowaliśmy do finału, gdzie spotkaliśmy się ze szkołami PG8, PG7, PG4.

Brązowy medal naszych szachistów z gimnazjum!!!

W miniony piątek (18.11.2016) w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w szachach drużynowo. Naszym gimnazjalistom udało się wywalczyć trzecie miejsca, a tym samym awansować do półfinału wojewódzkiego. Brawo!

Kolejny sukces gimnazjalistek w badmintonie!!!

21 października odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w badmintonie. Naszą srebrną trójkę reprezentowały: Ada Kępczyńska, Marysia Szuster, obie z 2gb i Amelia Konfisz z 1gb. Dziewczyny w pięknym stylu przeszły eliminacje w swojej grupie i wyszły z pierwszego miejsca, co dało im mozliwość wejścia do połfinału i walkę o medal.

« 4 5 [6] 7 8 z 15 stron »