Konkurs #cojaczytam

Konkurs #cojaczytam

Szanowni Państwo,

fundacja Nowoczesna Polska zaprasza uczniów, nauczycieli i bibliotekarzy do wzięcia udziału w dwóch konkursach i zawalczenia o atrakcyjne nagrody! Bardzo proszę o przekazanie poniższych informacji społeczności szkolnej.Konkurs #cojaczytam

Zapraszamy grupy dziecięce i młodzieżowe wraz z opiekunami do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą kampanię promującą czytelnictwo!

Konkurs #cojaczytam ma nie tylko pobudzić zainteresowanie młodzieży wartościowymi lekturami, ale również promować modę na czytanie w naturalnym dla młodzieży środowisku jakim jest internet. Chcemy aktywizować naturalną kreatywność młodych ludzi i uczyć się od nich, jak rozmawiać o książkach w taki sposób, żeby było to dla nich interesujące.

W ramach konkursu trzeba będzie przygotować kampanię dotyczącą książek i udokumentować jej przebieg. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o łącznej wartości nieprzekraczającej 7 500 zł, a Fundacja dołoży starań by nagrodzone kampanie zyskały zasięg ogólnopolski.

Szczegóły na stronie internetowej https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam/ oraz w załączniku.

Udział w konkursie jest bezpłatny.


III edycja Olimpiady Cyfrowej

Zapraszamy uczniów i uczennice zainteresowanych tematem mediów cyfrowych do udziału w III edycji interdyscyplinarnej Olimpiady Cyfrowej. Rejestracja uczestników i uczestniczek rozpocznie się 17 września i potrwa do 31 października 2018 r.

Więcej szczegółów w załączonym zaproszeniu oraz na stronie internetowej olimpiadacyfrowa.pl.

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.Z wyrazami szacunku

--
Paulina Choromańska
www.wolnelektury.pl <http://www.wolnelektury.pl>

Fundacja Nowoczesna Polska
ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125
00-514 Warszawa
tel./fax: +48 22 621 30 17
e-mail: fundacja@nowoczesnapolska.org.pl <mailto:fundacja@nowoczesnapolska.org.pl>
www.nowoczesnapolska.org.pl <http://www.nowoczesnapolska.org.pl>