Etap miejski przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

Etap miejski przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

 Etap miejski  przedmiotowych konkursów gimnazjalnych
 w roku szkolnym 2018/2019
(zgodnie z zarządzeniem nr 10 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2018r. r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

Wykaz uczniów zakwalifikowanych do etapów miejskich

 


1.    polonistyczny 23.01.2019.   –  mgr I. Ratajczak
Paulina Tomaszewska 3gB, Milena Król 3gB, Aleksandra Orlikowska 3gB - op. mgr D. Gaj, Zuzanna Kopij 3gA, Hanna Sak 3gA, Michał Marciniak 3gA, Katarzyna Rudzińska – op. mgr I. Ratajczak,

2.    języka angielskiego  15.01.2019.  – mgr E. Szarzewicz

- Jan Machalski 3gA, Artur Ludynia 3gA,  Julia Radecka 3gA, Oliwia Zięba 3gB, Albert Starosta 3gA, Joanna Strama 3gB, Konrad Waszczuk 3gA, Hanna Sak 3gA, Paulina Tomaszewska 3gB, Oliwia Stefaniak 3gB, Mateusz Zieliński 3g A op. mgr E. Szarzewicz

-    Michał Kocik 3gA, Wojciech Burda 3gA, Tomasz Bilski 3gB, Milena Król 3gB,  Joanna Iglesias 3gB, Michał Maj 3gB, Szymon Chmura 3gB, Zuzanna Kopij 3gA, Aleksandra Ciasnocha 3gB, Zofia Cetnarska 3gA,  Patryk Łuszczek 3gB, Adam Dymczak 3gA, op. mgr A. Chatys – Mandzyn

3.    języka niemieckiego 17.01.2019.  –  mgr E. Duda
Tomasz Bilski 3gB – op. mgr E. Duda

4.    historyczny  24.01.2019.  –  mgr A. Szymczak,
Michał Białokur 3gA, Michał Marciniak 3gA, Aleksandra Orlikowska 3gB, Miłosz Ptaszek 3gB, Piotr Zatwarnicki 3gA,  - op. mgr A. Szymczak

5.    geograficzny 14.01.2019.  –  mgr J. Parkitna – Stefaniak,
Piotr Zatwarnicki 3gA, Jan Machalski 3gA, Marta Szyłak 3gA, Albert Starosta 3gA,  Dawid Szczepaniak 3gA, Konrad Waszczuk 3gA, Joanna Iglesias 3gB – op. mgr J. Parkitna -Stefaniak

6.    biologiczny   22.01.2019.  –  mgr W. El - Wanni
Julia Drobina 3gB, Amelia Konfisz 3 gB – op. mgr W. El – Wanni
Liwia Tarkowska 3gA, Natalia Dydzik 3gA – op. mgr D. Czura

7.    matematyczny 18.01.2019.   – mgr A. Chotomska  
Albert Starosta 3gA, Wojciech Burda 3gA, Marek Kossakowski 3gA, Martyna Łopianiak 3gA

8.    chemiczny  21.01.2019.   –  mgr M. Dorotnik – Kukielka,

Albert Starosta 3gA, Wojciech Burda 3gA, Paweł Głowacki 3gA, Alicja Dziuk 3gA, Miłosz Ptaszek 3gB, Aleksander Czajka 3gA, Janusz Augustyniak 3gB, Martyna Łopianiak 3gA, Julia Drobina 3gB, op. mgr M. Dorotnik - Kukielka

9.    fizyczny  25.01.2018.  – mgr K. Zgadzaj
Wojciech Burda 3gA, Marek Kossakowski 3gA, Albert Starosta 3gA – op. mgr K. Zgadzaj

uwaga !!!
1.    uczniowie przystępują do konkursów dobrowolnie
2.    konieczne jest wcześniejsze wypełnienie przez rodziców uczniów i dyrekcję szkoły kart uczestników ( do pobrania od nauczycieli  i do przekazania opiekunowi uczestników etapu miejskiego )