Zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w III edycji konkursu pn.

Zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w III edycji konkursu pn.

Zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w III edycji konkursu pn. „Oleanpiada”, będącym interdyscyplinarnymi zawodami o tematyce Lean Management, które odbędą się 6. października 2020 r.   Wydarzenie zostało przekształcone całkowicie na formę online i odbędzie się z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Tematyka zawodów została oparta o metodologię Lean Management (ang. Szczupłe Zarządzanie), która na co dzień wykorzystywana jest w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a możliwa jest do zastosowania w wielu innych dziedzinach życia. Udział w Oleanpiadzie daje niepowtarzalną okazję do zgłębienia z naszą pomocą wiedzy z tej dziedziny oraz kolejno sprawdzenie swoich umiejętności z zakresu efektywnego działania zespołowego, rozwiązywania problemów, dostrzegania marnotrawstwa w swoim otoczeniu, lepszej organizacji pracy, a   przede wszystkim kształtowania wytrwałości i systematyki pracy.

W celu zapoznania się ze szczegółowym opisem wydarzenia oraz najważniejszymi informacjami zapraszamy do przeczytania Oferty, jak i Regulaminu załączonych poniżej, a także odwiedzenia fanpage’a na Facebook'u
https://www.facebook.com/events/493309984675586/   

Na zgłoszenia połączone z rozwiązaniem case study czekamy w terminie: 7-24.09.2020r. , dostępne w postaci formularza pod linkiem:

https://forms.gle/ZhoBRtnLdc1nCqReA?fbclid=IwAR3Nodu2Ak64OX5QQIowkdcr8WTTwrNFIwV9neBdZc_OercauziiDZbMQuk>  https://forms.gle/ZhoBRtnLdc1nCqReA

 

Dodatkowo, jeśli któryś z zespołów brał udział w tegorocznej kwietniowej rekrutacji i przesłał rozwiązanie caste study, a min. 3 członków deklaruje dalszą chęć udziału w Oleanpiadzie, wówczas proszeni są oni o ponowne wypełnienie formularza, natomiast przy rekrutacji uwzględnione zostanie rozwiązane zadania przesłane w kwietniu.
 

Z wyrazami szacunku,
Zespół Oleanpiady
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie