Sukces naszych narciarzy w Zieleńcu!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, zorganizował 19 lutego w Zieleńcu Mistrzostwa Miasta Opola w Narciarstwie Alpejskim.
Dwa autokary przetransportowały młodych narciarzy do urokliwego kurortu     w Górach Orlickich.
Niezależnie od transportu autokarowego, wielu rodziców i opiekunów zdecydowało się na transport indywidualny i dojechało na miejsce zawodów samochodami prywatnymi. Warto było. Sześciu naszych reprezentantów w komplecie stanęło na podium.
W kategorii kobiet zwyciężyła Zuzanna Horodecka z klasy 1b, drugie miejsce przypadło Emilii Mandeli z klasy 1c a na miejscu trzecim uplasowała się Marcelina Kulczycka z klasy 3d.
Wśród chłopców zwyciężył Wiktor Suchoński-Romaniuk, na drugim stopniu podium stanął Jakub Retmańczyk z klasy 1 d a trzecie miejsce zajął Marcin Kołodziej (1c).
Gratulacje za wspaniałą postawę i podziękowania dla rodziców, którzy dojechali do Zieleńca aby kibicować.
Opiekunem uczniów jest dr Ryszard Marcinów.