Szanowni Państwo;

w związku z  przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN

z dnia 29 kwietnia 2021r.  ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

1. 17- 28 maja - wszystkie zajęcia dla klas II S 3- letniego LO prowadzone będą według planu lekcji, stacjonarnie, w szkole

2. 17 – 21 maja,  klasy I  – stacjonarnie,
    kl. II N – zdalnie

3. 24- 28  maja, klasy II N – stacjonarnie,
    kl. I – zdalnie

Pozostaje stały, roczny  plan lekcji i sal.

Przypominam o zasadach ograniczeń sanitarnych, obowiązujących w szkole maseczkach, częstym dezynfekowaniu dłoni i dystansie społecznym.

Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia sanitarne, bardzo proszę o załatwianie spraw – w miarę możliwości – drogą emailową (sekretariat@lo3.opole.pl)  lub telefonicznie.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 07 maj 2021r,

Konkursy - dla chętnych

Rok szkolny - 2019/2020

XVII Ogólnopolski Konkurs na Esej

Życie codzienne w czasach koronawirusa - konkurs na pamiętniki

Czy Twoje życie zmienia się na skutek pandemii koronawirusa? Jak wpływa ona na Twoją pracę, sytuację finansową, warunki mieszkaniowe i całą rodzinę? Jak radzisz sobie z codziennymi sprawami i ograniczaniem kontaktów społecznych? Opowiedz nam o tym.

POKAŻ SWOJĄ PASJĘ WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NOWOCZESNY PATRIOTYZM

Znasz młodego społecznika? Zgłoś go!

Nagroda jest przyznawana osobom o cechach charakterystycznych dla Macieja Frankiewicza: odważnym, niezłomnym, kochającym Ojczyznę, prawym i uczciwym, życzliwym, optymistom.

Literacki Fenix 2020

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM

Regulamin Szkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną

XVI Ogólnopolski Konkurs na Esej

Rok szkolny - 2017/2018

Konkurs KELVION

W zakładce KELVION - KONKURS pojawiło się drugie zadanie konkursowe. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w zmaganiach z analizą danych.

Konkurs KELVION

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności

Szanowni Dyrektorzy
publicznych przedszkoli i szkół
w Opolu

Po raz kolejny pragniemy zwrócić szczególną uwagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności. W wydarzenia te powinny włączyć się wszystkie opolskie przedszkola i szkoły. Pamięć o okolicznościach wydarzeń z 1918 r. chcielibyśmy połączyć z refleksją na temat ich obrazu w świadomości dzieci i młodzieży.

« [1] 2 3 4 5 z 11 stron »

Liczba odwiedzin: 6342035