Szanowni Państwo;

w związku z  przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN

z dnia 29 kwietnia 2021r.  ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

1. 17- 28 maja - wszystkie zajęcia dla klas II S 3- letniego LO prowadzone będą według planu lekcji, stacjonarnie, w szkole

2. 17 – 21 maja,  klasy I  – stacjonarnie,
    kl. II N – zdalnie

3. 24- 28  maja, klasy II N – stacjonarnie,
    kl. I – zdalnie

Pozostaje stały, roczny  plan lekcji i sal.

Przypominam o zasadach ograniczeń sanitarnych, obowiązujących w szkole maseczkach, częstym dezynfekowaniu dłoni i dystansie społecznym.

Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia sanitarne, bardzo proszę o załatwianie spraw – w miarę możliwości – drogą emailową (sekretariat@lo3.opole.pl)  lub telefonicznie.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 07 maj 2021r,

Wolontariat w ZSO

Rok szkolny - 2019/2020

Betania

Rok szkolny - 2017/2018

CERTYFIKAT

WOLONTARIAT

Gala podsumowująca akcję Pola Nadziei 2017

W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu odbyła się Gala podsumowująca akcję Pola Nadziei 2017. Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 9 Dwujęzycznego w Opolu wraz z koordynatorem wolontariatu w szkole mgr Beatą Nowak, zostali zaproszeni dn. 30.10.2017r. na uroczystość podsumowującą roczne zaangażowanie w tegoroczną akcję dla Fundacji Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

XIII Regionalny Mityng Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych

Nasi wolontariusze co roku pomagają podczas Regionalnego Mityngu Jazdy Konnej Olimpiad specjalnych. Nie mogło nas zabraknąć i w tym roku.

Pożegnanie lata 2017

Dnia 18.09. 2017r. wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w imprezie pt. "Pożegnanie lata 2017", która odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Czarnowąsach.

Rok szkolny - 2016/2017

Wolontariusze PG9 i III LO pomagają podczas VII Maratonu Opolskiego

Przez dwa dni (13-14.maja) 89 wolontariuszy PG9 i III LO pomagało w organizacji 7 Maratonu Opolskiego. Sobotę spędzili w biurze zawodów przy ul. Piastowskiej 14a. Przygotowywali pakiety startowe dla biegaczy a następnie wydawali je zawodnikom. Część wolontariuszy świetnie radziło sobie w punkcie informacyjnym, tłumacząc zawodnikom trasy biegów, informując o miejscach parkingowych oraz o noclegach.

Gala podsumowująca konkurs małych form teatralno – filmowych w Opolu

Komenda Miejska Policji w Opolu oraz Fundacja PRO-LEGE były organizatorami konkursów: „Nasz Mały Świat!” oraz „Chcę Żyć Bezpiecznie!”. Zadania adresowane były do młodzieży gimnazjalnej z powiatu opolskiego. Zostały również objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Opola – p. Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Starosty Opolskiego – p.Henryka Lakwy.

Warsztaty żonglerki z Fundacją Dr Clown

Uczniowie naszej szkoły (klasy: IB liceum, II E liceum, I gA gimnazjum) mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w czwartek (24.listopada) w warsztatach żonglowania chustami, piłkami, kręcenie talerzami, a wszystko to przygotowały uczennice z klasy IB liceum: Magdalena Jasińska i Dominika Zdobylak, które należą do Fundacji Dr Clown działającej w Opolu.

Mała Gwiazdka

Jak co roku uczniowie naszej szkoły zorganizowali akcję Mała Gwiazdka- zbiórka prezentów pod choinkę dla najbiedniejszych uczniów z opolskich szkół.

Pomagamy psiakom z "Azylu"

Dnia 19 grudnia członkowie Samorządu Szkolnego udali się do schroniska "Azyl", aby przekazać rzeczy ze zbiórki, którą zorganizowali przed świętami.

« [1] 2 3 4 5 z 5 stron »

Liczba odwiedzin: 6342044