Szanowni Państwo;

w związku z  przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN

z dnia 29 kwietnia 2021r.  ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

1. 17- 28 maja - wszystkie zajęcia dla klas II S 3- letniego LO prowadzone będą według planu lekcji, stacjonarnie, w szkole

2. 17 – 21 maja,  klasy I  – stacjonarnie,
    kl. II N – zdalnie

3. 24- 28  maja, klasy II N – stacjonarnie,
    kl. I – zdalnie

Pozostaje stały, roczny  plan lekcji i sal.

Przypominam o zasadach ograniczeń sanitarnych, obowiązujących w szkole maseczkach, częstym dezynfekowaniu dłoni i dystansie społecznym.

Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia sanitarne, bardzo proszę o załatwianie spraw – w miarę możliwości – drogą emailową (sekretariat@lo3.opole.pl)  lub telefonicznie.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 07 maj 2021r,

Biblioteka poleca - czytaj on-line

Rok szkolny - 2020/2021

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Multimedia GSW

Zapraszamy do oglądania filmów o sztuce, domowych warsztatów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Tworzymy dla Was multimedia aby w kreatywny sposób wypełnić czas wolny w Opolu. Nie możesz wyjść z domu? Sztuka przyszła do Ciebie! Wysłuchaj, obejrzyj, bądź online z GSW!

Spotkanie podróżnicze online z Alicją i Jędrzejem Łukowskimi pt.

Bajkał to najstarsze, najgłębsze, najczystsze i najbardziej niesamowite jezioro świata. Leży w samym centrum Azji, w otoczeniu potężnych gór i surowych krajobrazów. Choć ludzi jest tam niewielu, zaskakuje kulturowa różnorodność mieszkańców regionu i mnogość polskich akcentów...

Spotkanie on-line z Jackiem Podsiadłą

DETEKTYW LITERACKI na tropie... ZSRR
Spotkanie on-line z Jackiem Podsiadłą
9 grudnia 2020, godz. 18:00

Michał Rusinek

Spotkania Autorskie - Mariusz Czubaj

Mariusz Czubaj - pisarz, profesor antropologii kultury, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obszar badań: kultura i literatura popularna oraz seriali, kultura fanowska, antropologia sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

Drodzy Czytelnicy

Informujemy, że - z przyczyn technicznych - wypożyczalnia i czytelnia WBP przy ul. Piastowskiej 18 będą nieczynne do 20 grudnia.
Nieczynna jest także Galeria WuBePe przy ul. Piastowskiej 20.

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu

Zamów, odbierz, czytaj!
Zasady udostępniania zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu
(Budynek Główny przy ul. Minorytów 4) od 23.11.2020r.

Spotkanie z prof. Magdaleną Środą online

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu zaprasza na spotkanie z prof. Magdaleną Środą i promocję książki "Obcy, inny, wykluczony"

Nowości książkowe zakupione do biblioteki

« [1] 2 3 4 z 4 stron »