Szanowni Państwo;

w związku z  przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN

z dnia 29 kwietnia 2021r.  ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

1. 17- 28 maja - wszystkie zajęcia dla klas II S 3- letniego LO prowadzone będą według planu lekcji, stacjonarnie, w szkole

2. 17 – 21 maja,  klasy I  – stacjonarnie,
    kl. II N – zdalnie

3. 24- 28  maja, klasy II N – stacjonarnie,
    kl. I – zdalnie

Pozostaje stały, roczny  plan lekcji i sal.

Przypominam o zasadach ograniczeń sanitarnych, obowiązujących w szkole maseczkach, częstym dezynfekowaniu dłoni i dystansie społecznym.

Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia sanitarne, bardzo proszę o załatwianie spraw – w miarę możliwości – drogą emailową (sekretariat@lo3.opole.pl)  lub telefonicznie.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 07 maj 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych

Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną. Umożliwiamy realizację części zajęć praktycznych w kształceniu zawodowym.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR III

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR Ogólne zasady zdalnej pracy z uczniem
w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu
- wariant A
- wariant B - mieszany (hybrydowy)
- wariant C - zdalny

NFZ - Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze

Bezpieczny powrót do szkół Działania MEN, GIS i MZ w przygotowaniu organizacji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach epidemii

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Aplikacji ProteGO Safe

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,
gorąco zachęcamy do zainstalowania na telefonach komórkowych aplikacji ProteGO Safe. To narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Aplikacja zawiera także wiarygodne i sprawdzone informacje dotyczące pandemii koronawirusa i umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest bezpłatna, dobrowolna i w pełni bezpieczna.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY