Szanowni Państwo;

w związku z  przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN

z dnia 29 kwietnia 2021r.  ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

1. 17- 28 maja - wszystkie zajęcia dla klas II S 3- letniego LO prowadzone będą według planu lekcji, stacjonarnie, w szkole

2. 17 – 21 maja,  klasy I  – stacjonarnie,
    kl. II N – zdalnie

3. 24- 28  maja, klasy II N – stacjonarnie,
    kl. I – zdalnie

Pozostaje stały, roczny  plan lekcji i sal.

Przypominam o zasadach ograniczeń sanitarnych, obowiązujących w szkole maseczkach, częstym dezynfekowaniu dłoni i dystansie społecznym.

Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia sanitarne, bardzo proszę o załatwianie spraw – w miarę możliwości – drogą emailową (sekretariat@lo3.opole.pl)  lub telefonicznie.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 07 maj 2021r,

REKRUTACJA 2021/2022

Rok szkolny - 2021/2022

Podsumowanie Wirtualnego Dnia Otwartego

Drodzy Ósmoklasiści i Rodzice! Miło nam było gościć Was wirtualnie w progach naszej szkoły. Tym, którym nie udało się z nami spotkać, umożliwiamy dostęp do skrótów ze spotkań w poszczególnych w klasach i zespołach. Zachęcamy do zapoznania się!

SIATKI GODZIN

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY - 15 KWIETNIA 2021

Drodzy Ósmoklasiści!
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym, który odbędzie się w czwartek 15 kwietnia 2021 r. na platformie Teams. Zaplanowaliśmy spotkanie, w trakcie którego nasi uczniowie zaprezentują poszczególne profile klas, swoją działalność w szkole i poza nią, aktywności sportowe oraz działalność samorządu szkolnego. Będziecie mogli również dowiedzieć się na czym polega nauka w planowanym przez nas oddziale Programu Dyplomowego IB z maturą międzynarodową.

Przykładowe zadania na sprawdzianie z języka angielskiego do klasy dwujęzycznej

Zapoznaj się z naszą ulotką

Informator dla ósmoklasistów

Wydział Oświaty w Opolu we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury przygotował atrakcyjną publikację pod tytułem "Edukacja to styl życia" - informator dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych. Znajdziecie w nim materiały promocyjne szkół oraz sylwetki uczniów wybitnych, wyjątkowych, niebanalnych. Wszystko w jednej publikacji - warto zajrzeć!

Zapraszamy do Trójki!

Wewnątrzszkolny regulamin rekrutacji uczniów do klas pierwszych

Dlaczego Trójka?

Rekrutacja - liceum 2021