Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Miło nam ogłosić, że nasza szkoła została zakwalifikowana do programu wsparcia dla bibliotek, w ramach którego będziemy mogli uzupełnić księgozbiór, wymienić zniszczone książki, zakupić elementy wyposażenia biblioteki, a także zorganizować kampanie i konkursy z nagrodami dla czytelników, uczniów naszej szkoły.
By program był jak najbardziej efektywny, zwracamy się do społeczności szkolnej, uczniów, nauczycieli, pracowników, do wspólnego opracowania zapotrzebowania na książki, komiksy, audiobooki i ebooki.
W związku z tym prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże opracować główną listę pozycji, które będziemy mogli zakupić do naszej biblioteki.
Ankieta składa się z podstawowych pytań ankietowych dotyczących preferencji czytelniczych, a następnie prosimy o podanie propozycji gatunków/autorów/tytułów, które miałby się znaleźć w naszej bibliotece. Propozycji można podawać wiele, ankietę można wypełnić kilkukrotnie. By wypełnić ankietę, trzeba być zalogowanym na swoim koncie w domenie opolelo3.onmicrosoft.com


https://forms.office.com/r/v9fPNZYB26

Nauczyciele bibliotekarze :)

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.