Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Konferencja Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych

Szanowni Państwo,
w imieniu Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka z przyjemnością zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej Konferencji Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych, która odbędzie się 19 września 2022 r. o godz. 11:30 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie (Al. Ujazdowskie 1/3, sala A. Walentynowicz).

Celem konferencji jest integracja środowisk młodzieżowych oraz dyskusja nad zaangażowaniem młodych obywateli w życie publiczne, szczególnie w kontekście działalności młodzieżowych rad przy jednostkach samorządu terytorialnego. Podczas konferencji zaplanowano uroczystą galę konkursu „Ambasador Młodego Pokolenia RP” oraz panele dyskusyjne z udziałem gości specjalnych, dotyczące m.in. zagadnień związanych z potrzebami i problemami młodego pokolenia.

W celu rejestracji na wydarzenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2022 r. do godz. 16:00: Rejestracja na Ogólnopolską Konferencję Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych (webankieta.pl). Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy nie zwlekać z zapisami.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/dlamlodych/ogolnopolska-konferencja-mlodziezowych-rad-i-srodowisk-mlodziezowych.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.