Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


UWAGA UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH

UWAGA UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH

 

W każdy czwartek od godziny 18.30 do 20.30 odbywał się będzie na platformie Teams darmowy kurs powtórkowy przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Osoby zainteresowane (wyłącznie uczniowie i uczennice klas maturalnych) proszone są o zgłaszanie gotowości uczestnictwa w zajęciach za pośrednictwem zakładki Czat na szkolnej platformie Teams, przesyłając mi informację z imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Informacje te potrzebuję, żeby zarejestrować członka grupy, którą utworzę (w tej chwili na platformie szkolnej, a w przypadku gdyby lista chętnych rozszerzyła się, być może na platformie MDK w Opolu, który jest organizatorem kursu).

 

Aby umożliwić dostęp do treści zajęć osobom, które z różnych powodów nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach czynnie, spotkania będą nagrywane. W związki z tym, wzięcie udziału w zajęciach będzie traktowane jako wyrażenie zgody na nagrywanie.

 

Tomasz Pilch

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.