Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - podsumowanie

27 maja w auli III LO spotkali się na uroczystym podsumowaniu tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej uczniowi – laureaci i finaliści etapu centralnego i okręgowego wraz z opiekunami oraz organizatorzy; p. Elżbieta Lędwik reprezentująca polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Opolu, dr Maria Bucka – Dziekan z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego.
Nagrody dla młodych ekonomistów ufundowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu.
Niewątpliwą „gwiazdą” był Mateusz Kabut, świeżo upieczony absolwent „Trójki” - klasy społeczno – prawnej, który w tym roku zajął 9  miejsce w Polsce, zyskując miano laureata. Do olimpiady przygotowywał się pod opieką mgr Grażyny Kozłowskiej.
Oprawę artystyczną spotkania zapewnił chór III LO prowadzony przez p. J. Ślepecką oraz uczniowie kl. I d oraz uczniowie kl. I d matematyczno – informatycznej, już ostrzący sobie zęby na kolejne edycje Olimpiady.
Michał Biss, Marta Domagalska oraz Szymon Kózka to tegoroczni zdobywcy II miejsca w Polsce w Konkursie na „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” organizowane przez Studenckie Forum Business Center Club.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.