Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

Aktualności

I Turniej Piastów Opolskich w szermierce o Puchar Prezydenta Miasta Opola

W dniach 26 i 27 listopada 2022 na I Turnieju Piastów Opolskich w szermierce o Puchar Prezydenta Miasta Opola w zawodach indywidualnych wywalczył  Tymon Zarek uczeń kl. 1A i zajął 8 miejsce w kategorii Junior Młodszy w Polsce. a w zawodach drużynowych o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego Tymon z kolegami z drużyny zdobyli srebro reprezentując UKS START OPOLE. Nasza uczennica z kl. 4 a Zuzanna Zarek debiutowała również jako sędzia sportowy podczas trwającego 2 dni turnieju w Opolu w Toyota Park