Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Mistrzostwa Opola w slalomie

Ania Słonka i Wiktor Suchoński-Romaniuk najlepszymi narciarzami wśród opolskich licealistów. Sezon narciarski w pełni, a więc czas informacje ze sportów zimowych.
Na Stokach Czarnej Góry, rozegrano zawody narciarskie w slalomie, w ramach Mistrzostw Opola. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nich nasi uczniowie. Każdy ze startujących, dwukrotnie stawał na starcie dość wymagającego slalomu giganta. Do klasyfikacji końcowej liczyła się suma czasów obu przejazdów. W rywalizacji kobiet, zwyciężyłanasza uczennica Anna Słonka (3c), która bardzo udanie starowała się w obu przejazdach. Miejsce 4 przypadło drugiej naszej reprezentantce Emilii Mandeli (3c). Emilia prowadziła po pierwszym przejeździe, jednak w drugim popełniła błąd techniczny, który kosztował ją utratę medalu. W kategorii mężczyzn, bardzo udane dwa przejazdy pozwoliły Wiktorowi Suchońskiemu-Romaniukowi(4d) zdobyć złoty medal. Na drugim miejscu zawody ukończył Marcin Kołodziej (3c).
Gratulacje
Opiekunem uczniów jest dr Ryszard Marcinów

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.