Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, a zarazem czteroletniej nauki w naszym liceum dla tegorocznych maturzystów, odbyło się w gościnnych murach Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu.
Najwybitniejsi absolwenci Trójki zostali wyróżnieni za swoje osiągnięcia naukowe i sportowe złotymi medalami i wpisami do Złotej Księgi, a tytułem najlepszego z najlepszych uczniów spośród kończących naukę w naszym liceum i specjalną nagrodą Dyrektora szkoły został wyróżniony Mateusz Rosiński z kl. 4A. Jednym ze stałych punktów pożegnania absolwentów ze szkołą było złożone przez przedstawicieli poszczególnych klas uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością pani kurator oświaty Joanna Raźniewska.
Uczniowie klas młodszych zadbali o wspaniałą oprawę muzyczną, a Wojciech Talar poprowadził całą uroczystość. W tych podniosłych i wzruszających chwilach towarzyszyli naszym uczniom ich rodzice, odbierając osobiście gratulacje i podziękowania za wspieranie w działalności szkoły.  Drodzy Absolwenci, dziś żegnacie się ze szkolnymi ławami, kolegami i nauczycielami, by po majowych zmaganiach z maturalnymi egzaminami ruszyć w świat spełniać swoje marzenia. Trzymamy kciuki za Wasze przyszłe samodzielne wybory, życzymy powodzenia w dorosłym życiu, ale przede wszystkim świetnie zdanej matury!
I dziękujemy za wspólne lata w Trójce!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.