Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

O szkole \ COVID-19


Szanowni Państwo, przedstawiamy materiały informacyjne dotyczące szczepień

Szanowni Państwo, przedstawiamy materiały informacyjne dotyczące szczepień, z którymi warto zapoznać się zarówno w przypadku, gdy Państwa dziecko zostało już zaszczepione, jak i w przypadku, gdy będziecie o tym decydować obecnie.

W pierwszych tygodniach września będzie można zgłosić chęć zaszczepienia w szkole, choć ze względów organizacyjnych skierujemy Państwa do określonego punktu szczepień w pobliżu szkoły. Na stronie  www.lo3.opole.pl znajdziecie Państwo deklarację szczepienia - do złożenia w szkole oraz ankietę, która będzie niezbędna na spotkaniu z lekarzem kwalifikującym w punkcie szczepień.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami   i materiałami edukacyjnymi


https://www.youtube.com/watch?v=jjC5zt_elcU

Zachęcam Państwa do śledzenia   strony internetowej, szczególnie zakładki Bezpieczny powrót do szkoły, w której znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje związane z bezpieczną organizacją roku szkolnego 2021/2022 https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-powrot-do-szkoly.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.